Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 honapja szedem a closty de...

Kkaga kérdése:

5 honapja szedem a closty de még most sem sikerült teherbe esni. Peteérés problémára kaptam. A párom eredményei jok. Átjárhatóságon is voltam minden oke. Kinek mikor jött össze a clostyval?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Clostyval csak a saját idődet húzod, ha 5 hónapja szeded és semmi. Normális meddőségi központban kéne elkezdeni a kivizsgálásokat, majd a beavatkozásokat (inszem, lombik, amelyiket a doki javasolja).

Amit meg felsoroltál, hogy a párod eredményei jók, illetve az átjárhatósági ok, édes kevés ahhoz hogy meg lehessen állapítani, hogy mi okozhatja a sikertelenséget.

Lehet, hogy találsz itt olyat, aki azt mondja majd, hogy 9 clostys hónap után sikerült...meg olyat is, akinek 6 év után sikerült minden nélkül (de addig semmi) - viszont arról sosem szól(hat) a fáma, hogy mi lett volna, ha a 9 clostys hónap helyett normálisan kivizsgálják egy erre specializálódott helyen és esetleg még másban is segítenek.

A closty úgy van beállítva a mezei nőgyógyászok által, és szegény gyerekre vágyó nők meg kapaszkodnak bele, mint szalmaszálba, hogy beveszed és terhes leszel.

Az hogy nincs peteérésed az csak egy ok, valaminek a következménye. Ki kéne deríteni a forrását pl. endokrinológussal, mivel ez nem nőgyógyászati probléma.

2019. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Szerintem nem is lehetne 5 hónapig szedni.
2019. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Másik doki sürgősen. Csak 3 hónapig lehet szedni, utána kell szünet. Illetve az nem megoldás, hogy hormonbombácal kierőszakolnak egy peteérést egy rosszul működő szervezetbe. Van akinek segít, mert kicsi a gond, két hónapon belül sikerrel is járnak. De van akinek valami egyéb okozza a peteérés hiányát. Azt kell kezelni. Nekem sem jött be a closty, aztán másik orvos jó irányba terelt, kiderült a pm alulműködés és a magas inzulin, kaptam rá gyógyszert, harmadik hónapban terhes maradtam. Oka van annak, hogy nincs peteérésed, a szervi okok csak egy a sok közül, de pl az nálam is rendben volt, cisztáim sem voltak. Hagyd a csudába ezt a bolond dokit.
2019. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem első hónap hála istennek sikerült azóta már két éves a kis fiam hamsrosan újra el szeretném kezdeni a szedéset de állítólag sokal nehezebb mostanába teherbe esni töle mint anno de nem tudom mi igaz belőle sógornőm harom honapig szedte de semmi sajnos neki se jött össze :/
2019. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azonnnal, az első hónapban.
2021. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!