Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem eshetek teherbe ha...

Ugye nem eshetek teherbe ha antidepresszánst szedek? Plusz xanaxot? Vagy ha mégis ugyis elmenne a baba

Figyelt kérdés
Pont ovuláció volt és a ferjem nem védekezett, hazudott nekem azt hiszi ha teherbe esek leteszem a gyógyszert. De én nem tudom letenni úgyse
2019. okt. 25. 09:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
11%
20! Sajnos sok ilyen tudatlan ember van... sajnálom is az olyan gyerkőcöket. Az èn anyám is depis volt, na meg ideges folyton. Nem is volt normális gyerekkorom.
2019. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy halaz meg, ezek csak antidepredszansok és nyugtatók. Amiket nem kellene szedned, hanem szakemberhez kellene fordulnod, hogy kideruljon, miért szorongsz. A 0,25ös xanax lófing, szóval neked a gyógyszer a könnyebb út. Hidd el, tudom, miről beszélek.

Amúgy nem hiszem el, hogy nem lehet észrevenni, ha egy pasi nem védekezik..... Szedj fogamzásgátlót...

2019. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a 3 napos tabletta van. Van 5 napos is! Irány a doki gyorsan!
2019. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy minden baba 1 együtlétből lesz? Nem puzzle hogy X alkalommal kell védekezés nélkül csinálni hogy összeálljon 1 egész gyerek


Ráadásul a legjobbkor történt.

Mostmár nem tehetsz semmit.

2019. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Nem eroszakolt meg. Mindig kihúzza előtte már 5 éve ogy vagyunk. De ő bejelentette hogy gyereket Akár. És szerinte ez fog rajtam segíteni. Nem vagyok idegbeteg mibol gondolod?
2019. okt. 25. 14:28
 26/52 anonim ***** válasza:
97%
Mostmár mindent értek. Szerinted a megszakítás védekezés. Előbb utóbb úgyis teherbe fogsz esni, szóval az, hogy most belédélvezett nem oszt bem szoroz...
2019. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Egy alkalomból ritka a teherbeesés. Masok hónapokig próbálkoznak. Csak nem leszek olyan szerencsétlen. Majd 2 hét múlva kiderül. Akarom kérdezni aki szedett gyógyszert terhesség alatt milyent?
2019. okt. 25. 18:57
 28/52 anonim ***** válasza:
87%
Te nagyon buta vagy bocsi, elsőre is teherbe lehet esni!
2019. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
97%

De, egy alkalomból lesz a gyerek.

Mások hónapokig próbálkoznak, de az ilyen hülyéknek mint ti, mindig elsőre sikerül.


Nem vagy idegbeteg?-akkor miért szedsz kétféle bogyót is, és ülsz otthon és sajnáltatod magad?

2019. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez durva sztori. Rengeteg helyen vérzik a kapcsolatotok, onnantól kezdve, hogy a férjed csak úgy önkényesen belédtolja az anyagot. Először is, keress egy orvost, aki bogyók helyett szépen kikezel, mert nem az az első megoldás, hogy egyből gyógyszereket szedsz. Aztán ha helyre tetted magad, és állásod is van már, akkor lehet beszélgetni a gyerek témáról. Ezt a férjednek is meg kell értenie, nem tudom elhinni, hogy értelmes felnőtt ember úgy gondolja, hogy a depressziós feleségének gyereket csinál mindenképpen. Hogy az majd megoldás lesz. Neked meg esemény utánit kellett volna bevenni. Nem tudom felfogni, hogy képesek vagytok együtt (igen, itt mindketten hibásak vagytok) megkockáztatni, hogy beteg gyereketek legyen.
2019. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!