Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan/vagy hallott...

Van itt olyan/vagy hallott valaki olyat, hogy az ovuteszten a 2. vonal nem lett egyértelműen pozitív de mégis sikerült a baba?

Figyelt kérdés

20 vagy 25ös érzékenységű onesteppet használtam, mint az előző terhességem előtt de most nem lett egyértelműen pozitív viszont a maximum után elkezdett halványodni.

Ugyanabban az időben csináltam viszont csak 45 percig nem ittam folyadékot.


2019. jún. 14. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Mindkét babámnál csak erősödött majd halványult, elsőre sikerültek.
2019. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt igazan pozitív, mégis sikerült.
2019. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor van remény! :)
2019. jún. 14. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Vettem one stepet vateráról... Gyönyörűen mutatta a tüszőrepedest... Maradt pár darab de akitől előzőleg rendeltem már nem találtam így vettem mástól vateran...


Teszteltem teszteltem csak erősebb lett.. Mondom nem hiszem el hát követve is volt és már 20mm-es tüszőt látott az orvos gondoltam ami maradt még előző one step megcsinalom es full pozitív lett ugyanabbol a vizeletből... Szóval simán lehet h rossz minőségűt vettél vagy nem tudom de külsőleg ugyanúgy nezett ki a kettő csak más embertől rendeltem. Sikerült akkor a baba

2019. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok : ebből sikerült a baba ezel a gagyibb tesztek:

[link]



Itt pedig egy kép amin látni a jobb fajtával is, az utolsó kettő a jobbal készült egy napon az előtte lévő utolsó kettővel egy vizeletből...

[link]

2019. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Fastest.hu-ról rendeltem ismét.

2019. jún. 14. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem se volt egyértelmű pozitív, a fiam, aki akkor fogant, 5,5 hónapos...
2019. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Én mindkét terhességem előtt ovuteszteltem, sosem volt olyan erős a tesztcsík, mint a kontrollcsík, de még csak a közelében sem. Hómező volt végig, pontosan két napig megjelent egy iszonyú halvány második csík, aztán újra hómező. Én úgy tudom, az is nagyon befolyásolja az eredményességet, hogy mennyi folyadékot fogyaszt az ember. Én napi 2-3 liter vizet iszom, lehet, hogy emiatt volt így, nem tudom. Mindenesetre mindkétszer terhes lettem és rendben meg is születtek.
2019. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 14. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden honapban pontosan erzem a peteerest. A babaprojekt alatt probaltam a tesztet, soha nem lett egyertelmu pozitiv, holott ereztem kozben hogy van. Összejött a baba :)
2019. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!