Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Médi lab szerintem halvány...

Dzsenike94 kérdése:

Médi lab szerintem halvány pozitív első vizeletből! Predicroral 2. vizeletből negatív! Szerintetek? 4nappal mensi előtt?!

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 10:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem a Predictor Early jó teszt. Ha valaki babát vár és egy másik teszt már pozitív akkor a Predictoron kb már leugrik a második csík független attól hogy első vagy második vizeletről van szó (nyilván ha nem a Dunát pisilted ki), így ha ez nem állt fenn akkor számomra hitelesebb a negatív teszt.
2019. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor a medi lab nem jó? Vagy holnap reggeliből teszteknek egy újjat?
2019. okt. 25. 11:34
 13/22 anonim ***** válasza:
14%
9es! Tudod miért nincsenek kora terhes tünetek mensi elmaradása előtt? Mert még meg se törtènt a beágyazódás! Szóval vmi más bajod volt. Nem kell tüneteket beképzelni.
2019. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nyilván a különböző tesztjeimnek is bajai voltak.... majd te megmondod mit éreztem és mikor... biztos benne voltál a testemben. Minimum 8 nap alatt megtörténhet a beágyazódás, 10. napon kezdtem vacakul lenni 11. napon már 3 különböző tesztem is pozitív volt. Miért olyan lehetetlen? Azért mert 14 nap is lehet a beágyazódás, az nem azt jelenti, hogy hamarabb nem fejeződhet be... van minimum ideje is és simán lehettek tüneteim és voltak is. 7 évet vártunk a kicsire, tudom milyen bebeszélni a tüneteket vagy halucinálni a pozi tesztet... több 100 teszten és rengetek a természet által orrom alá dörgölt sikertelenséggel a hátam mögött bizony egyértelmű volt a dolog... És eszembe se lett volna korábban tesztelni, előtte is mindig kivártam legalább a nem várt napját. Szóval had tudjám már mi és hogy történt. Teljesen belefértem időben abba, hogy picit hamarabb legyenek tünetek. Nem értem miért is olyan lehetetlen dolog ez. És ezen felül semmi más tünetem nem volt a terhesség alatt... csak a folyamatos émelygés. Na bumm.
2019. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor hiperérzékeny vagy a hCG-re, de egyébként az esetek 99%-ában semmiféle összefüggés nincsen az esedékes menstruáció előtti rosszullétek és a terhesség sikeressége között. Átlagban bizony bőven kell idő a hCG kritikus szintjének eléréséhez. És nagyon sok nőnél önmagában a posztovus hormonváltozások előidézhetnek mindent, ami ha összefolyik a terhességi tünetekkel, akkor az istennek nem lehet lebeszélni a nőket arról, hogy ők már d.gás után egy héttel terhességi hánytak...
2019. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

[link]

A kérdésemre tudnátok válaszolni? Ez a teszt a medi lab! Szerintetek?

2019. okt. 25. 14:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi. Vegyél még egy másikat, facelt a rossmanban.
2019. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Engem a Medi Lab becsapott többször!! Drukkolok! Egy fajtával tesztelj mindig! Vegyél 2-3 Predictort és tesztelj minden reggel, már ha nem bírod kivárni azt a 3 napot..
2019. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez a medilab egyértelműen pozitívnak tűnik. Elképzelhetőnek tartom, hogy a második teszt az predictorral azért negatív, mert nem volt elég koncentrált. De az tény, hogy a predictor általában nem mutat hülyeséget. Szerintem holnap tesztelj első vizeletből predictorral, én legalábbis azt csinálnám. Szurkolok, és ha van kedved, akkor írd meg az eredményt!
2019. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Írok minden -képp:)
2019. okt. 25. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!