Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ekkora petezsák normális?

Ekkora petezsák normális?

Figyelt kérdés
5+4 hetes vagyok, 12mmes petezsákot látott a doki, nem mondta hogy lenne szikhólyag, de azt se hogy nincs, csak annyit mondott, hogy 10 nap múlva menjek vissza, lesz már szívhang. Ez normális?
2019. okt. 27. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha később fogant, tovább tartott a beágyazódás akkor belefér, alapvetően 6+0nál hozzád képest 3 nappal később már szívhanggal 3 mm-es embrióm volt.


Ha gyakran voltatok együtt, simán lehet jó is :)

Ne keseredj el, nem minden doki alapos sajnos. Sokan nem mondanak semmit, de ennyire az elején bármi lehet ezért jobb 6. hét végén menni először, mert akkor biztosan látszik, hogy élő e a terhesség. Hány napos ciklusaid vannak? Mikor volt ovus? Hosszabb ciklusnál később van ovu, így lehet kisebb a terhesség az átlagnál.

2019. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam, az 5.héen 12mm üres szabályos petezsákot láott. A 7.héten pedig szívhang is volt
2019. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!