Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7+3 hetesen normális a 11 mm...

7+3 hetesen normális a 11 mm petezsák?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációhoz képest 7+3, de a doki szerint nagyon korán mentem hozzá, mert csak 11 mm a petezsák. Direkt 7 hetesen mentem, mert arra számítottam, már szívhang is lesz.

Ilyenkor szokták mondani, h később volt a peteérés. Ok,de ha 28 napos ciklusom van, és a nem várt napja előtt 2 nappal már halvány pozi volt a teszt, akkor középidő körül kellett lennie a fogantatásnak. A 11 milis petezsák meg 5 hetesen szokott lenni. Az azt jelentené, h akkor fogant, amikor már 1 hete pozití volt a teszt. 😂 Ezt nem értem.

Valaki járt így?



2019. ápr. 16. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy valószínűséggel nem fejlődik normálisan a terhesség és missed ab. lesz. De mivel most látott először az orvos, és feltételezem, hogy kívánt terhesség, első alkalommal nem fogja rámondani, mivel tényleg lehetséges az is, hogy csak később fogant, mint gondoltad.
2019. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek igaza van....
2019. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vagy az elsőnek van igaza vagy később fogant.


7+ 2 nél nekem 10,5 mm volt az embrió

2019. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen van 11 mm-es petezsák 5 hetesen, nekem akkor 5 mm-es volt.
2019. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Olvasok itt a neten mindenfélét. Lehet, h jobb, ha abbahagyom. 😊

Az első babámnál 5+4nél volt 9 mm-es petezsák, ebből gondoltam, h 11 is ekörüli lehet.

De sokaknak 6 hetesen 11 mm.

Hát majd kiderül... 2 hét múlva megyek újra.

2019. ápr. 16. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vart napja elott 2 nappal pozitiv volt a teszt -ezt irtad. Ebbol gondolom, h lehet, h baj van...

Mikor mesz vissza a dokihoz?


Nekem 5+4en volt 12mm a petezsak, biztos, h kozepidoben fogant, a 12.dpon teszteltem eloszor halovany pozit.

2019. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 hét múlva hívott vissza. Semmi bajt nem jelzett, csak azt hajtogatta végig, hogy még korán mentem, friss a terhesség. Pedig mondtam neki, hogy mikor jött meg utoljára, tehát ő is kiszámolhatta, mizu...
2019. ápr. 16. 21:29
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt tette hozzá, h mivel hátrahajló a méhem, így sokkal nehezebb "látni" bármit...
2019. ápr. 16. 21:30
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos missed ab lesz :( Ilyenkor azért várnak 2 hetet mert addigra jó esetben a természet saját magától megoldja... :/ sajnálom! De ez a petezsák méret ez 5 hetesnek felel meg!
2019. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én jártam így 6 hét plusz 3 naposan 13 mm-es petezsák benne szikhólyag embrió csomó látható! Doki szerint korán mentem! 2 hét múlva kontroll. Nem vártam ki rossz megérzésem volt kértem egy hét múlva ismételjük meg 15 mm-es petezsák benne egy 3 mm-es életjelenséget nem mutató embrió missed ab. Kontroll 3 nap múlva ( protokol még egy orvosnak meg kell néznie! Hosszú hétvége jött) március 15.-én erős vérzés reggel újabb ultrahang 6 hetesen elhalt magzat! Ekkor már 7 hetes plusz 5 napos voltam. Spontán vetéléssel kereken 8 hetesen ment el másnap lett volna a hivatalos mütét! De így is elvégezték azért a tisztítást! Sajnálom kérdező majd legközelebb sikerül
2019. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!