Biztos hogy negativ?

Figyelt kérdés
26naposak a ciklusaim es a 6.napon voltunk egyutt. 6 nap mulva kene megjonnie es csinaltam predicator tesztet amin lattam iszonyat halvanyan valamit. De inkabb negativnak mondanam. Lehet hogy meg is terhes lennek?
2019. okt. 28. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kép ? Szerintem pár nap múlva próbáld újra , nekem a predictor 4 nappal nemvárt előtt lett halvány pozi. Ha halvanyan is de latsz valamit akkor az ott van :) A negatív az teljesen negatív :)
2019. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs kepem :( Nem tudom lefotozni mert vissza veri a fenyt a vaku.
2019. okt. 28. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak bebeszéli magának, hogy látja...


Ezért kéne a kép.


Barátnőm annyira akart gyereket, hogy a hófehér teszten (szerintem is, a férje szerint is, az anyja szerint is hófehér volt), meg volt róla győződve, hogy látszik rajta egy halvány második csík. Hiába mondtuk neki, hogy negatív, ő képes volt elmenni dokihoz, hogy ő terhes, mert pozitívat tesztelt. Persze a doki megerősített minket, hogy nem volt terhes. De ő utána 2 hónapig fűnek fának azt ecsetelte, hogy terhes volt, csak elvetélt, és hónapokig gyászolta az elvesztett (nemlétező) babáját...

2019. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon korán várod a csodát.

Ezek a 6 nappal előtti tesztek egyáltalán nem biztosak, sokszor még csak akkor ágyazódik be, nincs még annyi hcg a szervezetben, hogy tutira igazat mondjanak. Pénzt akarnak kihúzni a türelmetlen nők zsebéből. Várd meg amíg késik a menzeszed.

2019. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megprobalom valahogy.
2019. okt. 28. 14:09
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


ennyit sikerult de igy meg en se igazan latom. Elobe latszik picit jobban.

2019. okt. 28. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagggyon-nagggyon korán teszteltél!
2019. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elozo terhessegem kimutatta nem vart elott 7 nappal. Bar akkor lehet elobb fogant. Nem most volt mar
2019. okt. 28. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem is ovulációkor voltatok együtt, mégis mit vársz?


Ezen a teszten meg semmi sincs.

2019. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én gyakran látom a csíkokat, amikor más rávágja, hogy negatív, de ezen még én sem látok semmit. Szerintem teljesen negatív. Mondjuk az is igaz, hogy nem jelent semmit, mert nagyon korán teszteltél.
2019. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!