Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne teszteljek tovabb? Ez mar...

Ne teszteljek tovabb? Ez mar biztos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden lesz 3 hete hogy egyutt voltam parommal. Mara nem vartam nem is jott meg. Ezen a heten kedden teszteltem reggeli vizeletbol negativ lett. Ma szinten reggeli vizeletbol teszteltem negativ lett. Most 10 perce megint teszteltem, mert az egyik kerdesnel itt lattam, hogy az illetonek nemvart napjan reggeli elso vizeletbol negativ lett a tesztje, estere pozitiv. Nekem estere is negativ. Van meg egy tesztem, nem tudom hogy mikor teszteljek ujra. Vizes folyasom van mar 3-4 napja ami eddig nem volt jellemzo vagy nem figyeltem ra a tisztasagi betet miatt. Peteeresem 17.en volt, elotte 3 nappal voltunk egyutt.

#babavárás #negativ tesztek
2019. máj. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 2-3 nap múlva tesztelj, de nem hinném, hogy addigra pozitív lesz.. 😕
2019. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell eszetlenül tesztelgetni félnaponta! Ha késik pár napot akkor egyszer reggel vizeletből tutit fog mutatni. Ennek semmi értelme, hogy sportot űzöl a tesztlövögetésből!
2019. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha azóta nem voltatok együtt, ez már nem lesz pozitív ebben a hónapban...
2019. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek :/ az nem lehet baj, hogy nem a legerősebb tesztel teszteltem?
2019. máj. 31. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
En egyutlett utan 14 nappal teszteltem xepilel (25 os teszt ) negativ lett. Majd ra 2 napra megcsinaltam a masikat, ebbe ketto szokott lenni . Idon tul kb 10p halvany pozi lett szoval sztem par nap mulva meg tesztelj . :)
2019. jún. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedden lesz 21 napja az aktusnak
2019. jún. 1. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Kedden mi értelme volt tesztelni? Ma meg minek kellett kétszer? Ne legyünk már elmebajosok azért, mert gyereket akarunk.

A HCG kétnaponta duplázódik. Ha negatív a teszt, leghamarabb 2 nap múlva csinálj újat...

2019. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!