Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön össze a baba. Mit...

Nem jön össze a baba. Mit rontunk el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve rajta agyunk a babaprojekten de sajnos nem sikerül. Lehet nagyon rágörcsöltem. Október 1 ején jött meg utoljára. 28 napos ciklusaim vannak. Ma kellene megjönnie. Viszont a menstruációs tüneteim megvannak lassan 2 hete. Facelle teszttel teszteltem negatív lett sajnos. Reménykedtek még szerintetek? Valaki biztató kedves leendő anyukák? Nagyon várjuk a picurt.. :)
2019. okt. 29. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is izgulok amúgy. Én vagyok a teás. Még nem sikerült, de nagyon szeretném. Én még a Nagy félidős Esemény (ovu :) előtt vagyok. Annyira szeretnék nem csak erre gondolni egyfolytában, de nehéz.

Szurkolok, hogy összejöjjön nektek.

2019. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Érzel valami mást magadon mint a megszokott? Még nem jött meg. De lehet hogy nagyon izgulok és picit megzavarja a hormonokat. De már derekamba halucinálok nyilalásokat. Ami szintén butaság. Drukkolok hogy sikerüljön a picur nektek is. 😊
2019. okt. 30. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!