Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet még baba?

Vajon lehet még baba?

Figyelt kérdés

16.án volt peteérésem, előtte 1 nappal és aznap is együtt voltunk. Szabályos 28 napos ciklusaim vannak. Pénteken kéne megjönnie, ma csináltam (igaz nem reggeli első vizeletből) egy 10es tesztet, de full hómező lett. Se premens, se terhességi tünetem nincsen.


Lesz vajon ebből baba, vagy ez a hónap is ugrik? :( teljesen el vagyok keseredve, arra számítottam, hogy legalább egy icipici halvány csík lesz, de nem erre a full negatív tesztre :(


2019. okt. 30. 11:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha teherbe estél, akkor még lehet a beágyazódás se történt meg. És ugye akkor kezdődik a Hcg hormon termelődése. Mivel még nincs, negatívat teszteltél. Várd meg míg nem jön meg és tesztelj akkor!

Kitartast és sok szerencset!

2019. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hét múlva csinálj tesztet, addig teljesen felesleges.
2019. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Naptár szerint 16.án volt peteérésem. Ha így volt akkor már régen beágyazódott volna.


Persze lehet, hogy később volt peteérésem, de akkor meg lehet, hogy nem is voltunk együtt akkor...

2019. okt. 30. 11:17
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mivel nem időben tesztelsz semmi értelme az eredménynek. Bármi lehet.
2019. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A 10es teszteknek az a lényege, hogy 5 nappal a menstruáció előtt kimutatja, ha van baba...
2019. okt. 30. 13:45
 7/22 A kérdező kommentje:
És én csak 2 nappal vagyok nem várt előtt,mások meg van mikor 1 héttel előtte halvány pozit tesztelnek 10es tesztel
2019. okt. 30. 13:47
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki. Igen van, amelyikre rá van írva, de azokon is ott van, hogy, mennyi az esélye, hogy helyesen mutatja, jóval kevesebb, mint ha kivárod a 14 napot. Az igazat megvallva szerintem nem olyan megterhelő kettő hetet várni a teszttel, illetve megvárni a kimaradt menzeszt.
2019. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem kimutatta 5 nappal mensi előtt a predictor. Nekem is szabályos ciklusaim voltak, de a biztonság kedvéért ovu tesztet is csináltam a közepe fele, még szerencse, mert nem is akkor volt ovum, mint amikor gondoltam.

Azért még be veszítsd el a reményt. Pénteken tesztelj újra. Szorítok!

2019. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én csodálom azokat a nőket, akik nagyon szeretnének babát, és képesek higgadt türelemmel megvárni, hogy késsen a menstruációjuk legalább, már 4 napja, és utána is higgadt türelemmel, szépen lassan kibontják a tesztet, belepisilnek egy pohárba, elméláznak az élet értelmén, majd úgy, mintha csak a reggeli kávéját kavargatná, belelóbálja a tesztet a pisibe.


Én tényleg csodálom ezeket a nőket, én ennél türelmetlenebb, és kíváncsibb vagyok sajnos.


De ez a szép az életben, hogy nem vagyunk egyformák. Most kicsit el vagyok keseredve, de mivel a legrosszabbra számítok, így kellemes meglepetés fog érni ha még se jön meg jövőhétig.

2019. okt. 30. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!