Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet még baba?

Vajon lehet még baba?

Figyelt kérdés

16.án volt peteérésem, előtte 1 nappal és aznap is együtt voltunk. Szabályos 28 napos ciklusaim vannak. Pénteken kéne megjönnie, ma csináltam (igaz nem reggeli első vizeletből) egy 10es tesztet, de full hómező lett. Se premens, se terhességi tünetem nincsen.


Lesz vajon ebből baba, vagy ez a hónap is ugrik? :( teljesen el vagyok keseredve, arra számítottam, hogy legalább egy icipici halvány csík lesz, de nem erre a full negatív tesztre :(


2019. okt. 30. 11:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Persze van akinek ki mutatja, de a teszteken is rajta van hogy x nappal a mensi előtt hány % pontosságú az eredmény. Van akinek előbb sikerült, van akinek aznap, van akinek később. Nekem a predictor egy héttel az elmaradt után mutatott bármit is. Előtte full hómező az összes teszt.
2019. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Na majd ha meglesz a kölök, akkor nem lesz időd, energiád ilyeneken lamentálni.

Fél órát könyörögtem neki, hogy feljöjjön a kertből, aztán negyed órát, hogy igyon, fél órát, hogy egyen. Megnevel majd, na.

Azért érdemes kivárni a két hetet, mert most megint sehol se vagy, vagy terhes vagy, vagy nem, persze lehet így is csinálni, de azon felül, hogy pénzbe kerül, meg idegesít, sok értelmét nem látom.

2019. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az én testemen nincs rajta ilyen, hogy hány % pontossággal mutatja ki nem várt előtt. Csak annyi van, hogy 99% pontosság, és 5 nappal nemvárt előtt kimutatja.


[link]


[link]


Egyébként gyakran járok pisilni, és állandóan fáradt vagyok, de múlthónapban is bebeszéltem magamnak ezeket a tüneteket...

2019. okt. 30. 14:24
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk, hogy kés előtt nem biztos az eredménxly, de te azt állítod, 99% pontossággal megmondja teszt, 5nappal a menstuáció előtt a tutit, akkor most hiszel a tesztnek, vagy nem hiszel, vagy mi a kérdés?! :D
2019. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*késés előtt
2019. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem én állítom, annyit írtam, hogy az én tesztemre ez van írva.. Merthogy írták mások, hogy nekik rajta volt a dobozon, hogy hány nappal előtte hány %os pontossággal mutatja. Miért kell kiforgatni a szavaimat? Az is lehet hogy ez a teszt gagyi.
2019. okt. 30. 17:40
 17/22 A kérdező kommentje:
De szerintem meg fog jönni, mert a hőm is csak 36,5, és ha baba lenne akkor magasabbak kéne lennie
2019. okt. 30. 17:57
 18/22 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is full negatívat teszteltem volna pár hete. Vetélés lett a vége...

Ha késik pár napot, akkor érdemes tesztelni! Én szorítok neked! ☺️

2019. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a helyzet? :)
2019. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2019. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!