Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyásom volt most meg...

Barna folyásom volt most meg halvány a terhességi teszten a màsodik csík, lehet baba?

Figyelt kérdés
09.30 án volt az utolsó menstruàcióm ! Kb egy hèttel most mielőtt megkellett volna jöjjön volt barna fojásom , ma csináltam egy tesztet este és kijött egy nagyon halvány csík nyomban azután még egyet és semmi :/ tudom nem most kellett volna csinálnom de valamiért nagyon kívancsi voltam már és azt gondoltam ha az vagyok biztos ki mutatja ! Érzem fájdogàl a hasam de nem tudom ez most terhesség vagy sem :/ ciklusaim 28 naposak
2019. okt. 30. 18:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ja és igen helytelenül írtam másodszorra le a “folyás szót” csak mivel siettem is és a magyart nem igazán használom ezért talán hibázhatok
2019. okt. 30. 20:37
 12/23 anonim ***** válasza:
De mivel magyar az anyanyelved (gondolom), illő ilyeneket tudni
2019. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De mikor sokat használsz egy nyelvet , mint példáúl az angolt akkor kicsit nehéz vissza rázódni ! De nem ezt a kérdést tettem fel ,hogy mit hogyan kell írni és nem is fogok itt kérdezni többet !
2019. okt. 30. 20:48
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

“ma csináltam egy tesztet este és kijött egy nagyon halvány csík nyomban azután még egyet és semmi “


Ha jól értem csináltál este egy tesztet és azon lett halvány második csík aztán lőttél még egy tesztet és azon csak egy csík volt? Ez esetben mivel késői vizeletből csináltad az első tesztet is még ezért volt halvány. Utána a másik tesztet másik pisiből csináltad? Akk az már még kevesebb hcg-t tartalmazott azért nem volt valszeg második csík. Ha meg egy és ugyanazon pisiből volt mindkettő akk két nap múlva ismételj így is úgy is h fennáll e még a terhesség.


Végszóként... jobb lenne választékosabban fogalmaznod mert ez úgy eléggé kesze kusza

2019. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Jó én ezt értem h más nyelven beszélsz többet napi szinten. De ha “hülye” magyaroktól kérdezel akkor próbálj meg úgy fogalmazni h mi is értsük! Köszi
2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen a második teszt másik vizeletből volt csinálva :)
2019. okt. 30. 21:05
 17/23 A kérdező kommentje:
Az elsőt ahogy haza értem a munkából csináltam , aztán ahogy megláttam a második csíkot gondoltam csinálok még egyet :)
2019. okt. 30. 21:06
 18/23 anonim ***** válasza:
Hülyeség orrba szájba tesztelni az első pozi teszt után... 2 nap múlva ismételj ha még mindig nem jön meg a mensid
2019. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rendben ! 2 nap múlva újra tesztelek :)
2019. okt. 30. 21:14
 20/23 anonim ***** válasza:
Minek ennyit tesztelni, aggódni, görcsölni és agyalni??? Sok nőnek ezért nem jön össze. Tiszta stresszben vagy emiatt!!!! Engedd már el es akkor tesztelj mikor már napokat késik.
2019. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!