Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt biztos nincs...

Pozitív teszt biztos nincs baba? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom röviden. Múlthét pétenek volt esedékes a mensi. Már szerdán elkezdtem pecsételgetni kicsit megvolt de el is múlt. Cicim fájdogált ami nem szokott.Csináltam egy x-epil tesztet amin csütörtökön még negatív volt. Péntek du. már szabad szemmel látható pozitív. Vasárnap Gabriellt vettem és du-ból már szépen látható de még még a kontrollcsíkhoz nem hasonlítható erősségű. Majd onnantól kezdve kezdett halványodni. Dokit hívtam 2 hét múlvára kaptam időpontot. Mikor mondtam neki halványodik vérvételre hívott. Eredménye szerint kevés a hcg hormon valószínű elment a baba, de héfőn megyek uh-ra megnéz... Ma csináltam egy másik gyógyszertári tesztel és azon is egyértelműen látszik a csík nem kell forgatni semerre. Egy két csepp vér tegnap este óta jött de még mindig nem jött meg rendesen. Volt valakinek ilyen? Bitzos hogy esélytelen a baba? 3. babám lenne amit terveztünk is!

Köszönöm és bocsánat ha hosszú lettem. A két Gabriell teszet csatolom amit vasárnap és hétfőn csináltam.


2019. okt. 31. 09:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a képet becsatolni?
2019. okt. 31. 09:10
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Pl. Itt :)

2019. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha pozitív teszted van és vérzel, nem kell időpont, menj be az ügyeletre. Adnak utrot, aztán lehet imádkozni.
2019. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2019. okt. 31. 09:16
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is menj be a kórházba. Inkább nézzenek rád csúnyán, minthogy elmenjen a baba.
2019. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen a kémiai terhesség. Lesznek pozitív tesztek, aztán halványodni kezdenek és végül pár nap késéssel megjön a menstruáció. Ha hétfőig nem bírod ki(amit teljesen megértek)akkor azt javaslom vegyél egy fajta tesztből párat, és minden nap reggel tesztelj egyet. 2 naponta duplázódik a hcg, ha halványodást látsz a teszteken, akkor kémiai terhesség, ha erősödést, akkor emelkedik a hcg és baba van.
2019. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is így voltam vele, de dr.nő szerint a vérvétel alapján nincs baba :( mert kevés a hormon amit kimutatott. De akárhányféle tesztet csinálok pozitívat mutat mégha nem is olyan erőset mint a kontroll de egyértelműen látszik.
2019. okt. 31. 09:20
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Kémiai terhesség ha az van akkor magától ürül ugye? Muszáj leszek várni hétfőig, mert őszi szünet is van és a két gyermekemet nem tudom kire hagyni. Csak folyamatosan kattogok rajta :)

2019. okt. 31. 09:21
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
A kémiai az lényegében menstruáció,csak késik.Nekem is volt tavaly nov.1.én.Most 7 hónapos terhes vagyok.:))
2019. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a kémiai terhességemnél baromi halvány volt a második csík elsőre is, második tesztelésre se erősödött, épphogy láttam. Aztán 6 nap késéssel megjött, kicsit más jellegű volt, de nem volt fájdalmas. Aznap teszteltem, full negatív volt. Sztem neked még esélyes h megmaradjon a baba.
2019. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!