Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom elment majd megtörölte...

A párom elment majd megtörölte és egy fél óra múlva megint egymásnak estünk. Csak a két aktus között nem ment el wcre. Megszakítással "védekezünk". Lehetséges a terhesség ha igen mennyi esély van rá? Nem lenne gond a baba, ha teherbe esnék.

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehetséges. De az esély igen csekély. Ha peteeresed van és full spriccet kapsz, akkor mondanak kb 30%-ot. Ha most nincs is peteeresed nyilván nem fogsz ettől teherbe esni. Ha épp van akkor meg elég kevés eséllyel. Szerintem döntsetek inkább el akartok e gyereket, és cselekedjetek ennek megfelelően.
2019. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rá másnapra meg jött a menzeszem. Szóval azt hiszem ez ugrott.
2019. okt. 31. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
legközelebb rendesen védekezzetek
2019. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Rá másnapra megjött, akkor mi is a kérdés?
2019. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Belülről nem tudja megtörölni, és a húgycsőben ilyenkor azért maradnak szép számmal még, a következő aktusnál ezek biztosan beléd távoztak.

Az, hogy másnap megjött, még nem jelent semmit, mert addigra még a megtermékenyülés sem történt meg valószínűleg. A beágyazódás 7-10 nap, addigra ez a menzesz el is múlik bőven. Majd ha a következő is megjön rendesen, akkor mondhatod, hogy nem lettél terhes ebből az aktusból.

2019. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A ket aktus utan en elmentem wcre. Ez sem befolyasolja? Mert ezt a reszet nem igen tudom. En ugy tudom hogy akkor ki pisiled konkrétan. Trollok off
2019. nov. 2. 07:02
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
B+,KIPISILED????? A hüvelyed nem kapcsolódik a hugyholyagodhoz.... Biológia órákról hiányoztál?
2019. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolj bele: amikor tampont használsz (a hüvelyedbe teszed, merthogy azon keresztül folyik ki a vér, és azon keresztül is esel teherbe, oda kerül a párod farka), akkor is tudsz közben pisilni (a húgycsövön keresztül, ahová normálisan semmi sem "megy" fölfelé, és kifelé is csak a pisi jön). Tehát az, hogy te pisiltél, nem számít semmit.

Mint már előttem elmondták, kicsi az esélye, de van. A párod húgycsövében (férfiaknál valóban ugyanaz a cső vezeti ki a pisit meg az ondót) maradhatott spermium, ami beléd került (jó eséllyel), és mivel a spermiumok benned akár 5 napig is élhetnek, az érett petesejt pedig akár 24 órán át is meg tud termékenyülni, van 6 napotok, amikor esély van a teherbe esésre. Ha pont ekkor voltatok együtt, akkor lehetsz terhes.

2019. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

Igen, lehetsz, bár kicsi rá az esély.

Ettől függetlenül azt tanácsolom dugás helyett lapozz fel egy biosz könyvet, ha már ennyire nincs fogalmad a testedről és annak működéséről.

A megszakításos védekezés pedig NEM védekezés!

2019. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak egy kerdest tettem fel. Nem kell torokra menni. Aki meg rendesen válaszolt nagyon szepen koszonom. Oszinten nem esnenk falnak ha be koszonne hogy o is itt van. Akkor ugy igazitanank tovabb az eletunket. Nyilvan ha nem lenne megfelelo korulmeny akkor GUMIVAL CSINALNANK. Azert irtam hogy mindegy hogy jon e vagy sem.
2019. nov. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!