Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás menstruació...

Barna folyás menstruació elött, most kèsik lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szept 31-én volt az utolsó menstruàcióm ! Mensi előtt barna folyásom volt kb kèt napig nagyon kevés most meg késik de a teszt negatív ! 3 napja délutáni vizeletből csináltam és kijött egy nagyon halvány csík aztán másik vizeletből ugyancsak abban az időben még egyet és az negatív lett és sajnos a mai is ! Mát nem tudom mire gondoljak ! Ma fehér folyásom is volt és kocsonyás is ! Hètfőn megyek dokihoz de nyugtassatok meg ,hogy ebből mèg lehet baba 🥺
2019. nov. 2. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs akkor nincs baba majd a következő hónapban sikerülhet! De szerintem sajnos most nem.
2019. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2019. nov. 2. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, hogy sikerult e vagy sem. Milyen teszteket hasznaltal? Egyedul a one steprol tudom, hogy alig akar pozitiv lenni, mig mas tesztek mar viritanak. Mindenesetre drukkolok, de szerintem most nem sikerult.
2019. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is egyre biztosabb vagyok abban ,hogy nem sikerült :( köszönöm szépen ! Amúgy lehet hülyeség de az egyik barátnőm adott ilyen Wishes tesztet :)) külföldön vagyok és itt közel nincs gyógyszertár és csak jövőhètre van tervezve ,hogy megyünk a fővárosba :( ez is elbizonytalanít
2019. nov. 2. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 10 napja késik:) doki szerint csináljak egy hét múlva egy újjabb tesztet, sajnos ezek addig nem csinálnak itt semmit amíg nem pozitív a teszt !:(
2019. nov. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!