Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elgondolkodtunk 4. babán?

Elgondolkodtunk 4. babán?

Figyelt kérdés

Szerintetek merjük vállalni?

Tavaly a rákszűrésen liderült van egy 10mm -es cisuta a méhemben.

Plusz ugye a korom 37 vagyok

Azon kívül eleg dagadt 96 kg!!

Nem nézek ki annyinak!!

De mégis sajna annyi vagyok!


2019. nov. 2. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért

Szóval javítom

Kiderült hogy egy 10mm-es ciszta van a méhemben

2019. nov. 2. 23:56
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
És ezt miért nem az orvosoddal beszéled meg?
2019. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Orvossal beszéld meg
2019. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A 4. baba csoda, nekünk is ennyi van. A súlyod sem akkora gond szerintem, én is túlsúllyal szültem őket. Alapvetően a korod sem, első babához nekem sok lenne, de 4.-hez nem.


A ciszta miatt viszont tényleg egyeztetni kellene orvossal, hogy tudd, mire számíthatsz vele kapcsolatban. Nő-e, kell-e esetleg műteni később, bekavarhat-e akár a fogantatásba, akár a terhességbe, vagy a szülésbe, stb.

2019. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi a válaszodat igen pont attól félnék hogy a ciszta miadt nem e veszélyes!A doki nem mondott semmit csak azt hogy 2-3 évente control
2019. nov. 3. 00:56
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
37 évesen még belefér a baba, amennyiben az anyagiak megvannak és az anyuka egészséges. A 96 kg nagyon gáz és a ciszta is elgondolkodtató.
2019. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 96 kg hány cm magassághoz párosul? Azért az sem mindegy, hogy 155 centi vagy, vagy 180. 37 évesen még simán vállalhatsz gyereket, ha csak ezen múlna, de én a ciszta miatt aggódnék, amire meg mi nyilván nem tudunk érdemlegesen válaszolni. Ezt csakis és kizárólag az orvosod tudja megmondani, hogy mennyi kockázattal jár. A többi meg csak a ti döntésetek, nyilván nem az itt kapott válaszok fogják eldönteni, hogy legyen e 4. vagy sem. Ti tudjátok, hogy nektek belefér e anyagilag, a férjed is akarja e vagy csak te, stb. Nem látunk bele az életetekbe, nem tudjuk azt mondani, hogy igen legyen, vagy nem, ne legyen. Amúgy meg a tavalyi rákszűrés óta mi van a cisztával? Idén nem is mentél szűrésre? Előbb az egészségedet kellene rendbe tenni, addig én nem kockáztatnék. De ti tudjátok.
2019. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Én biztos nem vállalnám be, hanem inkabb a meglévő haromnak adnék meg,amit tudok. Elvégre az a 4.baba semmivel sem tudna többet nyújtani, mint 3. Én azt mondom, ne vállaljatok, de ez a ti döntésetek.
2019. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem elég 3?
2019. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!