Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne par kerdesem 3 honapja...

Brigicycy kérdése:

Lenne par kerdesem 3 honapja probalkozunk a kis baban de edig nem jot ossze kellene agodjak? Kinek menyi ido kelet amig ossze jot,12-en kellene megjonni par napja fajt a hasam alja lehetek terhes

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Először tanulj meg fogalmazni, meg írni utána akarj gyereket! Hány évesek vagytok?
2017. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok irni rendesen mert be van torve a telefonon ekranya, 21 eves vagyok..
2017. nov. 1. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező kapott már kioktatást nyelvtanból, csak választ a kérdésére nem. Tipikus itt a gyakorin...


Szóval!

Korai még aggódnotok!

Kb. 1-2 év normális házasélet után szokás orvoshoz fordulni, ha addig nem jön össze a baba (persze úgy, hogy nem védekeznek).

Érdemes a peteérés várható időpontja körüli napokban minden nap házaséletet élni. Növeli a megtermékenyülés esélyét, ha utána a nő nem kel föl azonnal, vigyáz arra, hogy ne folyjon ki belőle a sperma.

2017. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves vàlaszodat,hat van amikor ki folyik de mégis utàna nem kelene mozdulnom hogy ne folyon ki?màr nagyon szeretnénk babàt a pàromal akor ez teljesen normàlis hogy edig nem jöt még össze ?felesleges agodnom szerinted?
2017. nov. 1. 18:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1év után érdemes orvoshoz fordulni, addig nem foglalkozik ezzel senki sem.
2017. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat rendesek vagytok ! Remélem minél hamarabb össze jön pàr napos terheséget lehet e érezni?màrmint 12-én meg kel jöjön és màr pàr napja fàj a hasam alja lehet e terheség?
2017. nov. 1. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább mellfeszülés szokott lenni ilyen korán.
2017. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az még nincsen egyelöre,köszönöm a megnyugtató szavakat akor felesleges agodnom még koràn?remélem nem jön meg 12-én hàtha van màr baba
2017. nov. 1. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#4-re:

Egy orvos ismerősöm mondta, hogy amikor babát akartak, akkor a felesége háton fekve, felhúzott lábakkal volt fél órán át szex után.

Szerintem ez nem általános. Ezt én már csak akkor mondanám, ha mondjuk már egy-másfél éve nem jön össze és még utoljára efféle praktikákat kipróbáltok, mielőtt orvoshoz fordultok.

Még annyit: a nő lelkiállapota is számít. Ezt sehogy nem lehet mérni, de tapasztalat, hogy ha a nő görcsösen akar babát, akkor sok esetben nem jön össze. Ha pedig már belenyugodott, hogy nem lesz, akkor meg összejön. Ez működik pl. többedik teherbeesésnél is.

2017. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom most élvezzétek az együttléteket. Szerintem nem kell még a praktikák csak szeressétek egymást. Nekem 3 gyerek jött össze 3 hónapon belül. Éltük az életünket és élveztük egymást. Nyílván ha 1 év után érdemes megnézetni mi lehet az oka de ennyire a tervezés elején nem aggódnék.
2017. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!