Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mini tabletta szedése alatt...

Mini tabletta szedése alatt lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez inkàbb szoptatósoknak való, nekem nincs gyerekem de ilyet kaptam. Azt olvastam, hogy gyengébb mint a kombinàlt tabletta. Esetleg van itt olyan akinek be csúszott így? Mindig nagyon figyelek a védekezésre. Nem akarok gyereket
2019. nov. 3. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egyéb oka, hogy eztckaptad?

Általában akkor szokták ezt írni, ha oka van.


Valóban gyengébb, de nagy odafigyeléssel és pontosan szedve teljesen negfelel a céljábak, viszont önfegyelem kell ahhoz, hogy nemhogy ne maradjon ki egysem, hanem órára pontosan is vegye be az ember minden nap.

2019. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régen kombináltat szedtem és jó volt, aztán egyedül maradtam és abbahagytam évekre. Most újra elkezdtem kombináltat de felment a várnyomásom tőle és teli lett a fejem hatalmas gyulladt pattanásokkal.

Szóval 3 hónap kombinált után kaptam a minit.

Ma veszem be az első levélből az utolsó 28. szemet.

Péntek este volt szex, és tegnap fura folyásom volt, mint peteéréskor... nyúlós, bő, átlátszó. Bevettem minden szemet, volt talán 2 nap amikor nem órára pontosan. Lehet baj? Azt hiszem jobb ha átérek valami másra, nekem ez így rengeteg idegeskedéssel jár.

2019. nov. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!