Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szoval a tortenet az hogy kiszakadt a gumink aztan nagyjabol egy ora mulva bevettem a surgossegi esemény utani tablettat. 2 nap mulva meg is jott a menstruációm es 7 napig tartott normálisnak tunt. De mostanaban szekrekedesem van meg alhasi gorcseim is vannak es ez kicsit megijeszt. Ugye ha menstrualtam es vettem be tabit is nem lehetek terhes? (bocsanat az ekezetekert)

2019. júl. 28. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek minden negatív szándék nélkül. Itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy lehetsz e terhes vagy sem. Ugyan az állapotok azt feltételezik, hogy nem, de lássuk be mindenki ismer "spirállal a fejében született babát" ahogy fogamzásgátlós baba is igencsak sok van ezáltal az esemény utánis baba sem kizárt ahogy az sem, hogy valaki végig menstruálja a terhességét. Ha félsz, vegyél egy tesztet, az előbb meg fogja mondani :)
2019. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy konnyu kerdes, vegyelmez tesztet es 3 perc alatt kiderul.
2019. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi, kicsi rá az esély. A gyógyszer után minden normális. Figyelj oda jobban a folyadék pótlására, hiszen mindenre kihat. Ha a ciklusod azon szakaszában vagy, ahol a peteérésed történik, akkor az alhasi görcs is normális.
2019. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!