Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valami tünetetek a...

Volt valami tünetetek a menstruáció kimaradása előtt?

Figyelt kérdés
1 hét van még a nemvàrtig... Semmit sem érzek, kis pms volt, ennyi... Nektek volt bármi tünet? Annyi mindent lehet olvasni, van, akinek már ilyenkor is van tünet, megérzi a beágyazódást, de van olyan is, aki semmit sem érez? Tudom, hogy a a nemvàrtig minden csak találgatás, tesztet sem szeretnék csinálni, csak kíváncsi vagyok, hogy volt-e köztetek olyan, aki semmit sem érzett a nemvàrt előtt, de mégis lett baba? Köszi! 😊
2019. nov. 4. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Semmit se éreztem soha, se peteéres, se beágyazódás. De egyetlen ismerősöm se. Csak itt olvastam ilyet 😊
2019. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Alkalommal

4 nappal előtte pecsételtem 1 alkalommal a ec papíron láttam

/ persze ekkor nem gondoltam semmire/

2019. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2. Alkalommal semmi


/ bocs elküldte hamarabb véletlen/

2019. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó olvasni ezeket a válaszokat, mert így van bennem remény... 😊
2019. nov. 4. 14:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel előtte még ne is nagyon akarj tüneteket mert a terhestünetek megegyeznek a pms tüneteivel amíg ki nem marad a vérzés. Legyél türelmes ez az egy hét ide vagy oda ezen már nem múlik semmi. Ne képzelj be mindenfélét mert bele lehet bolondulni. Hagyd azt a gyereket had ágyazódjon be nyugodtan.
2019. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

“Hagyd azt a gyereket had ágyazódjon be nyugodtan.“

Ezen olyan jót mosolyogtam, mintha én mondtam volna. 😁 Köszii! Nem is idegeskedem, úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell. 😃

2019. nov. 4. 15:06
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon erős pms és puffadás, de nem 1 héttel előtte, hanem pár nappal nemvárt előtt.
2019. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Egy héttel előtte? Még be se ágyazódott, ha megtermékenyült. Türelmetlen vagy.
2019. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem türelmetlenkedni szeretnék, csak sok helyen olvasni, hogy már előtte érzik, pl. mellfeszülés, alhasi fájdalom, fáradság stb. De ezek nekem pms-kor vannak, pl most is. Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán megkülönböztetni őket, így inkább nem agyalok rajta. Várom a hétvégét és bízom benne, hogy nem is jön, amit nem várok. 😃❤️
2019. nov. 5. 10:29
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Egy héttel előtte már fájt a hasam, mint mindig is. Ami feltűnt, hogy elkezdtek fájni a melleim és a derekam. Ez újdonság volt, így menstruáció előtte már teszteltem is pozitívat. :)

Sajnos őt elvesztettem.

Viszont én azt javaslom, ne keresd a tüneteket, nagyon lassan fognak a napok telni, de telnek! Türelem, és drukkolok Neked! 🤗

2019. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!