Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valami tünetetek a...

Volt valami tünetetek a menstruáció kimaradása előtt?

Figyelt kérdés
1 hét van még a nemvàrtig... Semmit sem érzek, kis pms volt, ennyi... Nektek volt bármi tünet? Annyi mindent lehet olvasni, van, akinek már ilyenkor is van tünet, megérzi a beágyazódást, de van olyan is, aki semmit sem érez? Tudom, hogy a a nemvàrtig minden csak találgatás, tesztet sem szeretnék csinálni, csak kíváncsi vagyok, hogy volt-e köztetek olyan, aki semmit sem érzett a nemvàrt előtt, de mégis lett baba? Köszi! 😊
2019. nov. 4. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy héttel mensi előtt nagyon elkezdett feszülni a mellem, mint mindig! De mensi előtt közvetlenül mindig elmúlt a feszülés, onnan tudtam, hogy meg fog jönni, mikor terhes lettem viszont nem múlt el, hanem egyre jobban feszült, na ott már sejtettem, hogy van bent valaki :)
2019. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Semmi különbséget nem éreztem az előző hónapokhoz képest...

Ráadásul meg is jött a nem várt napján, utána még két napig véreztem, de nem erősödött, hanem gyengült. Na ez volt a furcsa, akkor teszteltem először és pozitív volt :)

12hkm

2019. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pár nappal előtte, éreztem szúró mélyről jövő érzést a mellemben (pms-re nem jellemző nálam) + delutan ahogy haza estem munkából,2 órát aludtam napokon kersztül, és este ugyanúgy álmos voltam. Akkor nem gondoltam tünetnek, de így visszagondolva az volt. :)
2019. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most ilyen full "megjön" érzésem van, szombatra nem várom. Szombat reggel már érdemes tesztelni? Okt. 26-án volt ovulációm.
2019. nov. 7. 23:18
 15/18 A kérdező kommentje:

Szombat óta még nem jött meg... 😊

Viszont szombaton reggel egyből csináltam egy tesztet, ami negatív lett (Predictor Earlyt csináltam). Azóta még nem teszteltem újra... Néha van megjön érzésem, de ennyi.... Negatív szombati után lehet még remény?

2019. nov. 11. 14:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Na,mi újság?
2019. nov. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba még azóta sem. Most 2 héttel menstruáció előtt vagyok, de nem képzelek már be semmilyen tünetet. Csak reménykedem. 😊
2020. febr. 10. 12:30
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem már a beágyazódás után voltak tüneteim. Szédülés,álmosság,hányinger,orrvérzés..és a savanyút kívántam.

A nemvárt előtt egy héttel mindjárt megjön érzésem volt. Csináltam is tesztet,nem vártam semmire :)


[link]

2020. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!