Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermát csak speciálisan...

Spermát csak speciálisan helyben lehet felhelyeztetni, vagy olyat is lehet hogy otthonilag (azon kivul hogy valaki belem elvez )?

Figyelt kérdés
Tehat arra gondolok, hogy spermabankba elmegyek, vagy egy jo baratom ad spermat es otthon hazilag felhelyezem?
2019. nov. 4. 22:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát én csak mendemondákat hallottam arról, hogy otthon egy fecskendővel megoldotta a nő és megfogant. De én nem nagyon hiszek ebben. Aztán ki tudja, lehet igaz.
2019. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Az élvezős verzió ellen mi a kifogásod?
2019. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire hatasos,igazabol en is csak sztorikat olvastam hogy fecskendobol beadta maganak aztan fejen/kezen allt hogy be folyjon. De azt jogy mennyire eredmenyes az rejtely. De ha ugy van es lenne egy doki ismerosod o szerintem hatasosan steril kornyezetben megtudna neked csinalni.
2019. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Én a beleélvezős megoldást javasolnám 😁
2019. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Inszeminációnál (mert végülis a sperma felhelyezése az) kinyitják améhszájat és egy speciális katéteren keresztül helyezik fel a (tisztított) spermát. Ezt otthon nem fogod tudni kivitelezni. Csak a fecskendős verziót.
2019. nov. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Öcsém, nem egyszerűbb akkor már kefélni egyet a "jó baráttal"?? Vagy hogy gondoltad az otthon házilag felhelyezést?? Az eszem megáll, micsoda elképesztő ötletekkel akarnak egyesek szaporodni! Van, amit nem kell erőltetni! Pl.ezt!
2019. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem mindegy hogy beleélvez-e a "legjobb barát", pláne ha a párja is támogatja a kérdezőnek a dolgot. Az, ha normál módon közösülnek a megcsalás érzetét kelti.. lehet piszkálódni, de így van. Nem mellesleg én megértem ha nem akarják a klinikás verziót. Lehet így is sikerülne, persze mint minden más egészséges pár esetében nem kell csalódni ha nem jön össze egyből, érdemes pár hónapig próbálkozni, időt adni a dolognak. Szerintem sikerülhet fecskendővel ha megoldható ez a verzió számotokra 🙂🙂
2019. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Édes Jézus... 7eske

A klinikán verziónak van egy jogi oldala is... Vagyis ha a leendő anyuka csak úgy otthon feltolja magába a cuccot, és megfogan, majd a gyerek megszületik, akkor bármikor kérhető az apaság bírósági megállapítása! Teszem azt, ha anyuka esetleg ott találná hagyni a mostani "támogató" párját, akkor pár mehet bíróságra, hogy nem is övé a gyerek...nem fizet gyt-t. Nincs levédve jogilag a "donor"!

De csinálja csak a hülyeséget, igazad van!

2019. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%

Jesszusom, itt ekkora az iq, szint????? Menj a szomszédba, kérj egy feles pohár spermát, szaladj haza, fecskendezz be.. atyaég. És ti válaszoltok is kérdésekre???

Vagy bemész a spermabankba, kérek ettől meg ettől spermát, oké ezeröccáz, tessék..

2019. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Fecskendővel is működik, de a jogi oldalàt nem.tudom hogyan lehet - ha lehet-e - lepapírozni.
2019. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!