Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztensek! Ti...

Inzulinrezisztensek! Ti fogyással és rendszeres kezelessel, sporttal teherbe tudtatok esni?

Figyelt kérdés
Nálam 2 hónapja diagnosztizáltak inzulinrezisztenciát. Inzulin értékem 77,7.Gyermekem lehet valamikor?

2019. nov. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem évek óta nem jön. De nem vagyunk egyformák. Van akinek sikerül van akinek nem.
2019. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 8 év próbálkozás után összejött :) Úgyhogy ne add fel, senki sem tudja megmondani előre mi lesz :)
2019. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
1 évig grammra pontosan annyit nyeltem le, amennyi elő volt írva, percre pontosan annyit tornáztam (pulzuskontrollal), amennyi az elvárt volt, sóhajra betartottam mindent. (Nagyon durva értékeim voltak, nem is próbálkoztunk 1 évig.) 1 év után első próbálkozásra sikerült, a második baba pedig fél év próbálkozás után.
2019. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok abban a periódusban, de a nagymamám, aki tinédzser korától hozzám hasonlóan IR-es volt (ma már sajnos cukros), egymás után szült 4 gyereket, míg az unokatestvérem csak azután tudott teherbe esni, hogy elkezdte a diétát, és tudatosan figyel az étkezésére.
2019. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!