Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket produkálhat...

Milyen tüneteket produkálhat a szervezet, ha valaki nagyon szeretne babát, de még nem terhes?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mintha húzódna, feszülne a mellem. Se hányinger, se rosszullét, se gyakori pisilhetnék.

25-26ra nem várom.


2010. júl. 18. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ezeket mind simán. Sőt a hányást is. Gyakorlatilag mindent, attól függ ki mennyire kattan rá.
2010. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. És a testhőt is tudom befolyásolni?

Már napok óta 37 felett van egy picivel. Nem vezetek görbét, így nem tudom, hogy mennyi az alaphőm.

2010. júl. 18. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ébredési hőd 37?
2010. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ébredési hőmet ma mértem először. 36,7 volt. Amúgy egész nap 37fölött egy picivel. Ma pedig erősen szúrt a hasam, elég hosszan éreztem. Szerinted milyen az ébredési hőm? Jó?
2010. júl. 19. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy jó ébredési hő. Mindenkinek más az alaphője, ha efölött van az jó. Nálam a 36,7 átlag, tehát nem számít magasnak, viszont van akinél ez már terhességre utalhat. Én amúgy szinte minden tünetet produkálni tudtam, a mellfeszülést, a hányingert, hányást, sőt még a gyakori pisilhetnéket is. Vicces módon amint teszteltem és negatív lett(esedékes megjövetel után 4 nappal), azonnal elmúltak a tünetek.


Amikor viszont tényleg terhes lettem, semmilyen tünetem nem volt.

2010. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 37 fölötti hő nagyon biztos jel, nekem is ez volt az első jel. :-)
2010. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül szélsőséges esetben még a hasad is nőhet!
2010. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden tunetet. Mellfeszulés, hasfájás, hányás szóval minden mégis megjott. A homérséklet meg egészen a menzesz napjáig mindíg 37 fok korul van aznap mikor megjon akkor esik hirtelen pár fokot és paff ! Én is azt hittem ez jó jel de rájottem nem jelent semmit. Mindenkinek megemelkedik peteérés után és a aztán a menzesz napján esik le. Sok sikert remélem neked ezúttal sikerult és nem csap be a szervezeted.
2010. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!igazából még mindig semmi más tünetem nincs a mellfeszülésen kivül. Érdekes mert egy pár napig alig-alig éreztem, hogy néha megfeszült, húzódott. Azért hittem, hogy bemesélem. Viszont mára már annyira érzékeny, hogy a 15hós kislányomat felemelem megölelem, nem esik jól a mellemnek, fáj. Remélem összejön. Különben ma az ébredési hőm 36,8 volt, tehát tízed fokkal több mint tegnap reggel. Amúgy meg egyész nap 37 fötött van. A 26. napban vagyok. Mikor teszteljek? Ja, tegnap annyira szúrt a hasam, hogy le kellett feküdnöm, ez tartott kb. 2 percig.

Mindenkienk köszönöm, hogy írt.

2010. júl. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!