Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor sikerült teherbeesni...

Mikor sikerült teherbeesni ugyanúgy görcsölt a hasatok, csak nem jött meg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Pontosan ugyanúgy, semmi különbség nem volt. Mindvégig azt hittem, hogy meg fog jönni és elmegy a baba.
2019. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert nekem hirtelen kezd el nagyon görcsölni a hasam mensi előtt közvetlen.

Még nem görcsölök csak olyan furcsának érzem a hasam. Köszönöm a válaszod!

2019. nov. 9. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is görcsölt, azt hittem meg fog jönni.
2019. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erősen görcsöltetek?
2019. nov. 9. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak premens tüneteim voltak. Hasszurkálás, pattanások stb., csak a szokásos... Nekem mindig közvetlen a vér megjelenése után szoktak jönni az erős görcsök, de amikor terhes lettem se vér se görcs nem volt csak a premens tünetek és a pozitív teszt. Utána erős beszúrkálások voltak a 9. hétig de nem véreztem.
2019. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Sosem görcsöl menzesz miatt sem, babásan sem.
2019. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szintén ugyan úgy görcsöltem.Mi nagyon vártuk a babát elis keseredtem mikor kezdődtek a görcsök.Aztán nem jött meg :)és pozitív teszt lett.
2019. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Gratulálok nektek! :)
2019. nov. 9. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Mikor a lányommal terhes voltam nem görcsöltem (furcsa is volt, mert azt hittem azért nincs görcs mert késik pedig nem szokott.

A 2. Terhességemnél ugyan úgy görcsöltem, csak nem jött meg. Sajnos elvesztettük 😞

Most ismét babát várok. Az lett gyanús h nem görcsöltem

2019. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan volt. Azt vartam, hogy fel oran belul megjon, aztan semmi..es kesobb se. 3 nappal kesobb pozitivat teszteltem.
2019. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!