Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy terhes legyek?

Van esély rá, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Két és fél éve szedem a Belara fogamzásgátlót, tegnap kellett volna kezdenem az új levelet (este 9-kor), de elfelejtettem. Időközben a párommal ma reggel kétszer szexeltünk és mindkétszer belém ment. ( reggel 7kor és 11kor) Délután kettőkor jutott eszembe, hogy nem kezdtem be az új levelet és azonnal be vettem az első tablettát.

2019. nov. 9. 20:14
 1/2 anonim válasza:
58%
Papiron van, gyakorlatban meg eleg csekely. Regita szeded es oar oraval lepted tul a 12 oras hatart.
2019. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem leszel az. Persze nem lehetetlen, mert a terhesség SOHA nem lehetetlen, de erre most nagyon kicsi az esély.
2019. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!