Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély lehet annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély lehet annak, hogy terhes vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez igy hulye kérdés, mert honnan tudnátok igy vaktában, de hátha valakinek volt mar hasonló tapasztalata.

Szoval a barátommal miutan elmúlt mensruaciom egy nappal vedekeztunk megszakításos módszerrel (biztos, hogy időben kihúzta).

Fogamzasgatlot nem szedek, mert sokszor tobb hónapra elmegyek külföldre es ezert nem akarok, (hogy kb. 2 havonta egyutt vagyunk 3 hétig mondjuk.)

Az elmúlt egy hétben kellett volna megjönnie. De nem jott meg normálisan, csak egy nap egy kis pecsételő barna színű. De kb az semmi nem volt...azt hittem másnapra fog jönni rendesen, de azota semmi( ez volt 4 napja). Ma meg arra keltem, hogy nagyon faj a derakam...ülni alig bírok..nem tudom, hogy a mehemmel lehet-e összefüggésben vagy csak megerőltettem valamivel. Egyaltalan lehet az, hogy ha terhes vagyok, mar a 4-5-dik héten derekfajas legyen egy tunet? Vagy csak túl parázom a dolgokat?

Holnap veszek egy teszetet, ha addig sem jon meg..

Csak gondoltam megkerdem hátha valakinek volt mar hasonló tapasztalata.


2015. márc. 15. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet egy külföldi fickó csinált föl, csak nem emlékszel rá, mert be voltál rúgva.
2015. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"vedekeztunk megszakításos módszerrel"


eddig olvastam...

2015. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túlparázod.

Párnapig még ne parázz. Ismertem egy leányzót aki szintén állandoan ezen parázott, h terhes lesz és pszichésen idézte elő az aggodalommal, h nem jött meg neki... szerintem nem sok esély van rá h terhes legyél... Azért ha továbbra sincs semmi vegyél egy tesztet

2015. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kb semmi esélye nincs annak, hogy mensruacó utan egy nappal termékeny legyek..biológia..és nem ment belém..szoval lehet itt hibáztatni, hogy lehetek ilyen hulye..de tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal es 2 évig semmi probléma nem volt.

Azert is tettem fel a kérdés, hátha valami betegségem van es a méhemmel van valami. Hátha valaminek volt mar hasonló..

Nyilván lehet, hogy terhes vagyok, de ennyi erővel fogamzásgátló mellett is megvan ra esélye..ahh mindegy..eleg valószínűtlennek tartom..

Viszont ha meg ne adj isten az vagyok, akkor igen a mi hibánk..es hulye voltam/voltunk, hogy nem használunk mindig óvszert két év egyutt lét utan. De akkor tisztességben felneveljük a gyereket még ha nem is a legjobb időpontban érkezik..

2015. márc. 15. 16:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3# válaszoló az értelmes választ.
2015. márc. 15. 16:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem nekem, a kettes válaszolónak akartad megköszönni? Ha valami néger durrantott be külföldön neked, az úgyis kiderül.
2015. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. Soha nem csalnám meg a barátomat

2. Undorodom a négerektől

Ugyhogy ha csak el nem rabolt egy gorilla es erőszakolt meg, es utana törölte ezt az emlékezetből ezt az egészet, akkor nem...

2015. márc. 15. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Elismered hogy nimfomániás vagy?
2015. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, bár kicsi az esélye. Tesztelj.
2015. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idióta válaszok, pasiktól, el se olvasd őket.


Az aktus után csak 14-5 nappal érdemes tesztet csinálni. Ne parázd túl.

2015. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!