Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esely ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely ilyen helyzetben, hogyegy targyalas utan elvalasztanak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy valunk a felesegemmel 7 eves fiunk van. A keresetet szeptemberben fogom beadni, elvileg mindenben megegyeztunk. Gyors valast szeretnek, mar ha tul lennek rajta az is keso lenne, el akarom felejteni amennyire csak lehet. A felesegem terhes a szeretojetol kb, 4-5 honapos mar. A birosag ezt a tenyt figyelembe veszi mikor azt kerem, hogy ne legyen bekito targyalas?

2017. aug. 12. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Huhh. Hát ez így húzós. Ha szeptemberben adod be a keresetet, októbernél előbb nem lesz a tárgyalás. ha elkezdenek tökölni, akkor tuti a te nevedre anyakönyvezik a babát. /ha nem házasodnak össze a szeretővel a baba születése előtt, mivel 300 napon belül a válás kimondása után születik, ilyenkor nem fogadják el az apasági nyilatkozatot. 2 éve járt így egy ismerősöm pont :( 2 eves volt a gyerek mire a vérszerinti apja nevére került/
2017. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok, de hidegen hagy, hogy a nevemen lesz a gyerek, ez inkabb oket zavarja nagyon. En csak gyors valast szeretnek, es uj eletet.
2017. aug. 12. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
étem. akkor elég egy tárgyalás, ha mindenben megegyeztetek, és nincs közös kiskorú gyerek. Ha kiskorú gyerek is van, akkor az ő elhelyezése miatt lesz még egy tárgyalás.
2017. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon sajnálom a helyzetet, nehéz lehet.

Tapasztalatom szerint ha gyermek elhelyezés is van a valasban, legalább 2x kell megjelenni akkor is, ha mindenben közösen megegyeztetek.

Kitartást kívánok, és ne veszítsd el a reményt, vannak még rendes, hűséges nők.

2017. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyanígy jártam, csak én a feleség voltam, a volt férjem szeretője lett terhes.A gyerek miatt nálunk is 2 tárgyalás volt, és szintén gyerek miatt a nő és férje közti válásnál is 2 tárgyalás volt.

A kisfiatok miatt mindenképp lesz békítő tárgyalás.

2017. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet kérni gyorsított eljárást a szülés miatt, bár így se biztos, hogy sikerül elválni, mielőtt megszületik a gyerek. De szerintem ha mindenben meg vagytok állapodva és semmi vitás kérdés nincs, akkor gyorsítottan hamar lezavarják.
2017. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az egy tárgyalásos válás, de ne törődj vele.

A kisgyereknek meg te leszel az apja - érdekea egy helyzet lesz.

2017. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


ilyen esetben kizárt, hogy egy tárgyalás után elválasszanak.

Az egytárgyalásos válás feltételei: ne legyen közös gyermek, a házasságkötés óta ne teljen el 1 év.

Ellenkező esetben közös megegyezéssel vagy tényfeltárásos válással fogtok válni - utóbbi estben ez több év is lehet.

A te esetedben az első tárgyalásnak - a törvény által előírt módon - békítő tárgylásnak kell lennie, és csak ezt követően kezdődik a tulajdonképpeni válóper.

Koncentrálj szerintem a 7 éves kisfiatokra, hogy a lehető legkevesebbet sérüljön a válásotok során :S, vagy ha vissza tudtok szeretni egymással a feleségedbe az lenne a legjobb. :)

2017. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,mikor a nő már vemhes az új palitól úgy hogy még el se váltak,sok az esély a visszaszeretésre xDDD A pasi meg bocsásson meg és nevelje fel a balkézről született gyereket mi?
2019. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!