Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a terhes párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a terhes párját megcsalja, van rá esély hogy szereti?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 12:52
1 2 3
 1/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

"van rá esély hogy szereti?"

És azt a terhes párt tényleg vigasztalná, hogy bár elárulta, amikor a legnagyobb szüksége van egy nőnek támogatásra, de legalább szereti? Ez most komolyan KOMOLY?

2018. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Van, de ha igazán szeretné, akkor nem csalná meg. A terhesség egy állapot, átmeneti idő, durván 10 hónapot kell kibírd szex nélkül, ha nem lehet vagy nem kívánják egymást, de akkor van más módja is a kielégülésnek.
2018. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Fuj b+ undorító, aki ilyet csinál. Szereti? Nevetséges.
2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

Ha még szereti is és úgy is csalja terhesen, az a legalja. Az ilyet embernek se nevezném.

Akkor mi tartaná vissza a hűtlenségtől legközelebb?? Az ilyet az se, ha a farkát levágod. De megérdemelné.

2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Háát... elég furcsa érzelmi világa lehet, aki megalázza azt, akit szeret.

Egyébként meg akár igen, akár nem, ezek után akinek van egy csöppnyi önbecsülése, egyből lapátra teszi ezt a ganajt, nem hogy még azon aggódik, hogy vajon annak ellenére, hogy másba élvezett bele, még vajon szeret-e?...

2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Persze, hogy szereti. Mégpedig minél többször csalja meg, annál jobban szereti. Én nem csaltam meg a feleségemet, mikor babát várt, hát majdnem elhagyott, hogy nem szeretem.
2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%
Soha nem tudtam megérteni, az érzések, szerelem és egy fizikális tevékenység között, mi az összefüggés.
2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#2: nem kell 10 honapot kibirni. Rendben zajlo terhesseg mellett lehet szexelni.
2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szereti, azért qrt félre...
2018. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, azért csalja meg, mert imádja a párját és már nagyon várj a babát.
2018. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!