Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van az ovulációm a naptár...

Ma van az ovulációm a naptár szerint is és érzem is, de a méhszájam meg teljesen fent van, nehezen elérhető. Akkor ezek szerint még sincsen? Mert máskor mindig érzem hogy lent van. Úgy tudom peteérésnél pont hogy lent kellene lennie.

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem kell lent lennie. Mikor kicsit nyitott fent kell legyen, hogy kisebb legyen az esély a fertőzésnek. Használj ovu tesztet az biztosabb, mint az appok meg a méhszájnézegetés, vagy hőmérőzés. Legyetek együtt az a lényeg :)
2019. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma már 1x megoldottuk. :P Én még este is szeretnék. : D .... meg úgy minden percben :"D
2019. nov. 10. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot: ne nagyon tapogasd a méhszájadat, nen túl higiénikus és megsértheted. :/ inkább használj LH tesztet.
2019. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti mondatomat arra értettem hogy szex közben érzem hol a határ.
2019. nov. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!