Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptár szerint pont jókor...

Naptár szerint pont jókor voltunk együtt a párommal de 1 hete pont azóta már fáj a mellem miért lehet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert produkálni akarsz valami jelet, agyalsz és várod. Amúgy semmit nem jelent.
2018. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta.

Lehet, hogy máskor is fájt csak mivel nem akartál még gyereket így simán átsiklottál felette.


De teljesen mindegy, ha terhes is leszel, a mellfájdalomnak semmi köze hozzá.

2018. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pms tünet is lehet, nekem mindig közvetlen ovu után kezd el fájni a mellem.Terhességre ebből ne következtess egyszerre, mert sajnos ez önmagában tünetnek kevés.Mensid ha elmarad tesztelj.
2018. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peteérésnel van mellfajdalmam. Terhesen pl. nem volt.
2018. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rég óta szeretnénk babát. Észre vettem volna ha eddig is fájt volna a mellem.
2018. szept. 20. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
En most sokat olvastam a mell fájdalomról h miért van. Egyébként nekem mindig fáj ovu utan amikor terhes lettem sokkal jobban fajt! Viszont ebben a ciklusban nem faj ami nagyon furcsa. Azt olvastam h a mell fajdalom azért alakul ki mert dolgozik a szervezet h több progeszteron termeljen. Viszont állítólag ha nagyon dolgozik az progi hiányra utal. Tehát a logika azt diktálja h az a jó ha nem fàj=nincs pms tünet. De ez nem azt jelenti h ha babas vagy és fáj akkor az rossz! Egyszerűen csak jobban dolgozik a test. Szerintem amugy már semmi sem mervado. Annyit olvastam a témában és kutattam h tényleg csak akkor tuti a baba ha 18 napig fent van a hőd!
2018. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!