Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltetek már jóval a...

Teszteltetek már jóval a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy kb egy héttel előtte csak kíváncsiságból és pozitívat mutatott?
2019. nov. 10. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Egy héttel előtte még csak ágyazódik be. Vannak nagyon türelmetlenek, akik egy egyszerű biológiai folyamatot nem képesek megvárni. Egy hét az semmi, hamar elmegy.

Kérdésedre a válasz: nem, nem teszteltem még egy héttel előtte, max a nemvárt után egy nappal.

2019. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Felesleges. Itt sok nő kínozza magát ezzel. Én 5 napos késésnél csináltam. Szèp erős pozi vonallal.
2019. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ahh na jó akkor türelmes leszek! Koszi! 😊
2019. nov. 10. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

3 nappal mensi előtt 10-es érzékenységű teszten mindkét gyermekem látszott már :)


Én nem értem, miért van ekkora teszt-ellenesség ezen az oldalon, én 50-60db tesztet is csináltam amikor babákat akartunk. Szerintem ez nem ördögtől való, álmodoztam, játszottam ezzel. Tucatjával lehet venni a neten pár ezer forintért, nem látom, miért ekkora tragédia ez, mint amit itt csinálnak belőle egyesek.

2019. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem. De még egy hét késés után is negatív volt, szóval jó felesleges lett volna.
2019. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
32 napos ciklus mellett 30.napon teszteltem, egyértelmű pozitív volt a teszt.
2019. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy olvasom sokan nagyon negatívan állnak ehhez az egészhez. Különben is arra voltam kiváncsi hogy volt-e valakinek ilyen, nem a kioktatásra. Nyilván a SAJÁT testem működésével tisztában vagyok mivel rövidebb ciklusaim vannak és a peteérésemet is tudom mikor van. 🤷🏽‍♀️
2019. nov. 10. 16:40
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem teszt ellenesség van itt az oldalon, de amikor már a harmincadik olyan kérdést olvassuk, hogy " 3 nappal mensi előtt csináltamam, láttok valamit a tesztemen" akkor azért besokall az ember. Azért kell megvárni a menstruáció késést, hogy biztos eredményt kapj. Én ráadásul sokszor javaslom itt a digitális tesztet a csíkok bogarászása helyett. Mindig levagyok hurrogva, hogy drága. Igen, tényleg az, viszont ha megveszel 50-60 olcsóbb tesztet, ugyanott vagy.
2019. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
30-32 napos ciklus mellett 30. ciklusnapon teszteltem, azaz sokan vártak volna még. Nagyon halvány pozitív lett.
2019. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

"

Nem teszt ellenesség van itt az oldalon, de amikor már a harmincadik olyan kérdést olvassuk, hogy " 3 nappal mensi előtt csináltamam, láttok valamit a tesztemen" akkor azért besokall az ember."


Ez annak a jele, hogy túl sokat vagy itt.

2019. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!