Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltetek már clear blue...

Teszteltetek már clear blue tesztel? Mindíg jó eredményt ad?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy ha negativat mutat akkor nagy valószínűsèggel az is. De ha volt már valaki úgy h a negatív teszt ellenére terhes volt az leirnà? Szóval én clear bluet használtam. Egyet délután másikat reggel használtam nemvàrt kimaradàsa után 2.napon. mindegyik totál negatív. Most a 4. Napnál járok és még nincs mensi. Természetesen ha pár nap múlva sem jön meg újból tesztelek de arra gondoltam hogy majd más fajtát használok. Vagy szetintetek tuti nem a tesztel van a baj csak szimplán nem jött meg és nem lehetek terhes ha a clear blue negatív?

2016. aug. 9. 12:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
En a digitalisat hasznaltam nah az megmondta az eredmenyt mig a sima tesztek nem mutattak vagy nem volt egyertelmu
2016. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Az is clear blue volt csak digitális?

Hányadik kimaradt napon csináltad?

2016. aug. 9. 13:12
 3/33 anonim ***** válasza:
Nekem a digitális teszt negatív volt, mikor a facelle halvàny pozitív. De szerintem korán csináltam a tesztet azért volt negatív.
2016. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Igen clear blue digitalis. 3 nap kesesnel. Es 1-2 hetet jelzett ki. Az xepil egyik tesztjen semmi nem volt a masikakon mintha, walentin teszten kijott a csik idon tul, meg vettem egy harmadikat is azon nem latszodott semmi. Igy mivel nem volt egyertelmu ezert vettem a digitalisat es annak mar hittem
2016. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Jah es elmentem dokihoz es jol szamolta ki hogy mikor lehetett a fogamzas
2016. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
En is a digitalis clear bluera adom le a voksomat. 1 napos kesesnel csinaltam 3 tesztet is, mas mas vizeletbol, de nem tudtam eldonteni, hogy van e ott valami, vagy nincs. Este 9kor egyertelmu valaszt adott a clear blue
2016. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később volt peteérésed. Emiatt a menzesz is tolódik, illetve ha sikerült a baba, akkor a teszt is később mutatja ki. Amíg nem jön meg, van remény. :)
2016. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy gyanús h még fog jönni. Tipikus megjön érzésem van. Derekam is fàjdogàl.

Lehet tényleg később volt peteèrès.

2016. aug. 9. 15:01
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Már meg volt erősítve hogy babát várok. 9 hetesen csináltam Clearblue tesztet simát ami negatív lett csináltam digitális tesztet és az villogott hogy nem vagyok terhes. Szóval ennyit a drága tesztekről. 18+3 hkm
2016. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Azta az komoly :/ hát erősen gondolkodom hogy ha holnap sem lesz menstruációm akkor csinálok megint egy tesztet. Hátha lesz egy pozi :) remélem nem járok úgy mint te utolsó. Mikor mentél dokihoz?

Semmit nem érzek csak h úgy szúrkàl néha mint mielőtt megjön. Picit a derekam is fáj. De semmi más szóval pasz. Ritkán de elofordul hogy késik pár napot ezért nem tudom mi van.

2016. aug. 9. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!