Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltetek már jóval a...

Teszteltetek már jóval a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy kb egy héttel előtte csak kíváncsiságból és pozitívat mutatott?
2019. nov. 10. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%

Mert nem szeretem ha turelmetlenek a nok. Programozni akarnak valamit amit nem lehet.

Tesztel pozi masnap megjon neki vagy elment a gyerek sirogorcs hiszti kiakadas.


Tessek turelmesnek lenni es megvarni, a tested nem gep nem kell azt tennie amit kitalasz. A tested jobban tudja mikor van ideje mikor nincs. Pont.


Lehet h erzekeny a test de vajon van e ertelme tudni h amugy elment a terhesseg?

Nagy szazalekban az elso megfoganas nem marad meg . Amolyan probajarat a testnek.


Manapsag a nok tul toljak a terhesseggel jaro dolgokat, tobbet stresszelnek miatta mint kellene. Osszevissza olvasnak csomo hulyeseget a neten. Kiakadnak hisztiznek. Komolyan agyilag neha 2 eves szintre mennek le.

Eszukbe se jut h a terhesseg csak mas allapot de nem olyan valami ami gyogyitani kellene.

2019. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem. Mikor már késett 2 napja, akkor is csak azért, mert este buliba mentünk, ez alapján döntöttük el, ki iszik, ki vezet haza. Egyébként a hűűűűde10nappal előre biztosat mondónak árult teszt negatívat mutatott. 3 nappal később újra teszteltem, pozitív lett. Az eredmény itt szuszog mellettem.
2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
En sztem vagy 100 tesztet ellottem. Tul sokat vartunk ra, azért. 2 terhesseg 1 baba az arany. Teszteltem egy héttel elotte is. Kíváncsisagbol. Nyilvan negatív. Tankonyvi 28 napos ciklusaim voltak. Elotte 1 max 2 nappal volt pozi teszt, de az is csak a" hm.most van ott valami? "kategória. Napján közepes erősségű egyértelmű pozi. Ovu teszteltem is. Annak az eredménye nagyon meglepett. Mert ovus tüneteim az ovu előtt voltak. Ergo lutealis szakasz rövidebb nekem. Ovu teszt is" kimutatta" h terhes vagyok, nem akart halványodni/nem tűnt el ovu utan a csík. Hallottam rola h lehet h tehesseg, de ennyi ev utan esku hamarabb gondoltam betegsegre mint babára. Elso terhessegnel meg ingadozó volt a hormonszint a vizeletben, gondolom koncentrációtol fuggott. Egyszer pozi, majd negatív, majd halvany pozi, nega, pozi.. Aztan elment a baba. Akkor meg nem ovuteszteltem, de a terhességi a a mensi várható napja elott olyan 2 nappal kezdett valamit mutatni.
2019. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!