Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélések, nem tudok lányt...

Vetélések, nem tudok lányt kihordani?

Figyelt kérdés
Másodjára vetélek el, van már egy kisfiam, 7 hetes vagyok, lehet hogy nem tudok lányt kihordani? Elsőnek nem mondták meg hogy lány lett volna e, most meg holnap lesz műtétem. Vagy ha ez lenne a gond akkor ez mikor szokott jelentkezni? Egyáltalán létezik ilyen?
2019. nov. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallani hallottam róla, de tudományos magyarázatot még nem olvastam. Amúgy nekem is az első 2 terhességem vetéléssel végződött, az ok ismeretlen maradt, utána volt 2 probléma mentes terhességem, a nagy lány, a kicsi fiú.
2019. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami veled történt!Tudom mit érzel nekem is volt 4 vetélésem, egyébként meg van már egy kisfiam.Én is azt hittem, hogy talán ez lehet a gond, nem tudok lányt kihordani (én is hallottam ilyenről) de nekem immunulogiai okok voltak a vetélések hátterében.Most 22 hetes kismama vagyok egy leányzóval a pocakomban.Kitartás!A helyedben mindenképpen kivizsgáltatnám magam.Keress fel hematológust,endokrinológust, immunulógust.
2019. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Baratnőm 8! vetélésen van túl. Közben van fia és lánya is


Szerintem nem függ össze a nemével.


Jellemzőbb, hogy fiút nem tudnak az Y kromoszómához kapcsolódó genetikai rendellenesséek miatt mennek el.

Lánynál az x javít.

2019. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, el fogok menni mindenképpen kivizsgálásokra.
2019. nov. 10. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez csak városi legenda.
2019. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én olyanról olvastam hogy valaki meg sem fogan fiúval vagy lánnyal mert a szervezete megöli az adott spermákat. Ilyet hogy konkrétan kihordani ne tudná a neme miatt meg nem is hallottam.
2019. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenekinek a zöld kezecske!
2019. nov. 10. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt tobb elhalt terhessegem, aztan szuletett egy lanyom, majd egy fiam.
2019. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek egy ilyen nőt, 4 fia van, lánnyal elvetélt, neki bizonyítottan csak fia lehet, legalábbis ezzel a férfival, de azt hiszem, hogy ez nagyon ritka, úgyhogy inkább peched van szerintem.
2019. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy azért lehet e a vetélés , mert fiút, lányt nem tud ki hordani az anya, de nekem azt mondta a dokim, hogy a szervezetem a lány magzatot nem bírja ugy “elviselni”, mint a fiút. Lányok magas vérnyomást okoztak es tényleg nehezebb terhesség volt, a fiúkkal meg tökéletes volt minden, mint a nagykönyvben 🤷🏻‍♀️😅
2019. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!