Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés/vetélések után a...

Vetélés/vetélések után a következő teherbeesésnél hogyan győzted le a félelmeidet?

Figyelt kérdés
2 vetélésem volt, tegnap megint pozitívat teszteltem. Támogatjuk a terhességet, de a kisördög végig itt dumál a fejem mellett, hogy megint nem lesz minden oké. Persze próbálok pozitívan hozzáállni, pihenek.
2015. márc. 5. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kibeszeltem magambol a parommal.
2015. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2006-ban volt egy vetélésem 6 hetesen totál oda voltam művi úton kellett befejezni, aztán nehezen túltettem magam rajta mikor 5 hónap múlva újra terhes lettem (ez segített) aztán az a terhességem is elhalt 8 hetesen arra gondoltam többet nem akarok próbálkozni,de a párom nagyon sokat segített lelkileg így újra próbálkoztunk és jött még 5 vetélés ...

(Voltunk kivizsgáláson és mind a ketten rendbe vagyunk) teljesen ki voltam inkább bevállaltam a túlórákat többet csavarogtunk a férjemmel hogy ne gondoljunk erre a szörnyűségre. Aztán új munkahelyem lett kezdtem jól érezni magam nem is gondoltam az elmúlt 9 évre és a terhességre (megszakitásos módszerrel voltunk együtt és egyszer a pàrom úgy gondolta "meg lep" ) aztán 2 hónap múlva rosszul lettem s.t.b... csinàltam tesztet pozi lett,annyira örűltünk, de minden uh.- ra és orvosi vizsgàlatra úgy mentem hogy egybe volt a gyomrom hogy mikor mondja a doki hogy elhalt.

aztán jött a 12 hetes uh. És làttam a babàt ficánkolni majd kiugrottam a bőrömből aztàn nyugtalanul de eltelt a 9 hónap és egy egészséges kifiam született most lesz 1 éves 21-én

nem szoktam az előzményekre gondolni csak a fiamra és arra hogyha ez kellett ehez az édes kis csöppséghez hàt megérte.

ma màr tudok úgy beszélni erről hogy nem érint mélyen.

ha sikerül neked is a baba szerintem vele leszel elfoglalva nem pedig a múlton ràgódsz majd. Sok sikert kitartàst és türelmet kívánok neked! Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2015. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!