Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondoltam kerdezoskodok,...

Gondoltam kerdezoskodok, tapasztaltabb holgy tarsaimtol 3napja kesik a mensim, viszont ugyanugy gorcsolok es a mellem is feszul. Nem tudom hova tenni a dolgot, szerintetek lehetseges hogy terhes vagyok? Holnap teszteljek, vagy meg korai lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Késhet megfázás, egyéb betegség, stressz miatt is.

3 nap, még nem minden. Lehet, hogy néhány nap eltolódása van a ciklusodnak, tekintve a többi tünetet.

Ha már legalább 2 hetet késik, akkor aggódhatsz.

Terhes akkor lehetsz, ha semmilyen formában nem védekeztetek (nem számítva bele a sérült óvszert pl).

Előfordul, hogy valakink nem hajszál pontosan 28 naponként jön meg (ez csak egy példa volt, mert persze mindenkinél más).

2019. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül.
2019. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vekedeztunk,szeretnenk babat.

Remenykedem benne hogy nemfog megjonni :)

Koszonom a valaszokat.

2019. nov. 10. 20:47
 4/13 anonim válasza:
Én előtte napokban görcsöltem, mint amikor "azonnal megjönne". A melleim hirtelen másabbak lettek (mintha 2 nap alatt megnőttek volna) Mensi előtt egy nappal teszteltem, negatív lett, 2 napra rá pozitív!!
2019. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj holnap. Ebből viszont bármi lehet. Akár terhesség is, de az is elképzelhető, hogy meg fog jönni. Drukkolok.
2019. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen,én is úgy görcsölök mintha azonnal megjönne de mégsem. A derekam is nagyon fáj.. Vagyis nem fáj hanem inkább szúró erzést ézrek a derekamban és a bal petefészkemnél.

Nagyon-nagyon reménykedem hogy babát várok, holnap tesztelek egyet, mondjuk lehet korai de nagyon kíváncsi vagyok.

2019. nov. 10. 21:28
 7/13 A kérdező kommentje:
És az étvágyam is megnőtt, viszont a szagokra érzékenyebb lettem a napokban, ezelőtt nem volt még ilyen.
2019. nov. 10. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a tünetek (szag,étvágy) ebben a korai terhes szakaszban nem jelentkeznek még.
2019. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tünetek felét csak beképzeled annyira vágysz rá, ilyenkor ilyenek nincsenek terhesség miatt, de ettől függetlenül lehetsz az, ha akarod tesztelj, csak ne legyél csalódott ha negatív,mert az sem jelent még semmit ahogy sajnos a pozitívnak is csak nagyon csendben szabad ilyenkor még örülni.
2019. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi azt hittem három nap múlva lenne esedékes, ha már késik, akkor tesztelj, amíg nem verzel mindig van remény
2019. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!