Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhes tünetek?

Korai terhes tünetek?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a fejem hol a tarkom hol a homlokomnál.. volt h minden nap es olyan is h ket naponta.. hanyinger kerulget es sokat eszek allandoan ehesnek erzem magam. Fajnak a melleim ovulacio ota es gorcsolni szoktam. Vasarnap kellene megjonnie. Holnap fecelle tesztel probalkoznak tesztelni hatha kimutassa mivel 4 nappal elore irja. Valakinek voltak ilyen tunetei teszteles elott?

2019. máj. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy "kimutassa". Várd meg még késik.
2019. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma is eleg rosszul vagyok faj a fejem hanyingerem is van :( (bocsanat mindenkitol a helyesiras miatt telorol irok) csak nagyon nehez kivarni a vasarnapot megprobalom kibirni addig valahogy
2019. máj. 1. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a mai humánmeterológia.

,,zerdán frontmentes időre számíthatunk, de a szél és a párás idő ismét sok panaszt okozhat az arra érzékenyeknek. Sokaknál jelentkezhet erős fejfájás, migrén, ami a következő napokban is jellemző tünet lehet. Többen alvászavarokat tapasztalhatnak, napközben pedig fáradékonyak, tompák lehetünk. Fokozódik az ingerlékenység, ok nélküli idegi feszültség léphet fel."

Simán lehet ,hogy az időjárást érzed.A napokban frontok jöttek mentek.A hányingert okozhatja alacsony vagy épp magas vérnyomás.Az éhség pedig akár pms tünet is lehet.Menses előtt speciel csokit ennék csokival és csokiöntettel.

Ha vasárnapra várod szerintem várj még pár napot a teszteléssel, mert ha holnap megcsinálod az szerintem negatív lesz..

2019. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

A görcsölés és a fejfájás nem terhességi tünet. Ettől függetlenül lehetsz terhes, de a görcs inkább premenstruációs tünet.

A "kimutassa-t" nem indokolja a mobil.

2019. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
(Ha telóról írsz, ékezet nélkül is le lehet írni helyesen, hogy "kimutatja". )
2019. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Benne lehet a pakliban a terhesség vagy te is a ,,nem mosott kezet,majd megújjazott" kategóriába tartozol?

Amúgy meg mit türelmetlenkedsz? Várd már meg amíg késik! Feszt ezen görcsöltök,aztán meg jön a csalódás ha esetleg negatív (már ha tervezett)

2019. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen tünetei egy terhességnek négy nappal nem várt előtt, csak belemagyarázod. Ettől még lehetsz terhes, de ezek nem tünetek
2019. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is pont ezek a tuneteim enis vasarnapra nem varom

De en mar 2 napja teszteltem halvany pozit one stepel

A mai tesztem ilyen mar

[link]

2019. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!