Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Unokám lesz, aminek természete...

Unokám lesz, aminek természetesen nagyon örülök. A lányom 16 hetes terhes. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Szóval még nagyon korai a terhesség, ráadásul PCOS-t diagnosztizáltak nála. Szerencsére enne ellenére sikerült teherbe esnie viszonylag hamar. Amiért aggódom: már babakellékeket vásárolnak, megvették a babakocsit, pár kisruhát. Annyira félek, ha véletlenül probléma adódna, szerintem összeomlik a lányom. Nem túl korai ez még? Ti mit gondoltok róla? Én parázom túl? Nem szóltam neki erről semmit, de félek.

2019. márc. 16. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért, mit szeretnél? Megtiltani, hogy vásárolgasson?

Bárkinél lehet korai probléma, nem csak ha pcos.

2019. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit, 28 éves, nem felelőtlen semmiben. Sőt...
2019. márc. 16. 14:26
 3/18 A kérdező kommentje:
1.! Nem! Semmit nem akarok megtiltani, de ezt írtam is. A véleményetekre vagyok kíváncsi, ti mikor kezdtetek el vásárolgatni. Főleg babakocsit.
2019. márc. 16. 14:29
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem a e dolgod.

2. Már miért lenne korai? Túl van az első trimeszteren.

2019. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

folyt.

3. Ha ESETLEG elvesztené, az mindenképp megviselné.

Remélem, minden rendben lesz:)

2019. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Babakocsit 20 hetesen vettem és onnantól apránként egy csomó mindent.

Mindenki maga érzi mikor kényelmes elkezdeni vásárolgatni. Nyilván mindent be lehet szerezni akár egy nap alatt is, de ha valaki pl olyan szétszórt fejben mint én, hogy azt sem tudja mit akar, annak jobb ha egyesével vásárolgat, szépen mindent átgondolva. És hát utóbbinak időben neki kell állni.

Úgy viszont semmi értelme nekiállni a terhességnek, hogy nem készülünk semmivel, mert mi van ha baj van. Még szülés közben is lehet bármi baj, erre nem szabad alapozni, mert megöli az ember lelkét.

2019. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

A munkatàrsam kislánya 6 hónaposan halt meg, ők meg minek vásároltak ha úgy is tudták, hogy rövid időn belül elveszítik, nem?

Bármikor el lehet veszíteni egy babát, ha vannak cuccai ha nem

2019. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez a Te saját félelmed nem az övé. Bárkinél bármikor bármilyen gond adódhat de ugyanúgy lehet az is hogy mimden rendben lesz. Mit tennék most anyaként? Ha lenne oka a lányomnak arra hogy féljen vagy tartson valamitől és én erről tudok akkor nagyon óvatosan elmondanám neki ha eddig még nem tettem volna meg. Pl genetikai gond a családban, méhszájgyengeség stb. Ha ilyen nincs akkor csendben maradnék megtartanám a félelmeimet magamnak. Neki miért kellene az én félelmei miatt félnie?
2019. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

8.! Hát pont nem akarom terhelni a saját aggályaimmal, ezért kérdezlek titeket. Mindenkinek megy a hasznos-jel. Mentségemre szóljon, hogy az én időmben volt egy bizonyos babona, hogy nem szabad túl korán vásárolgatni. Talán ebből adódik, hogy túlféltem ezt a korai vásárolgatásokat.

2019. márc. 16. 15:00
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
16 hetesen azért nem korai szerintem.
2019. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!