Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az ovutesztekről? Nem furcsa, hogy nem fokozatosan erősödik, hanem a 14. napi már elég erős, aztán gyengébb, a 16. napon pedig megint (még) erősebb?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagxon sok ovuteszten vagyok túl, de nekem egyszer volt ilyen jelenség, pont előző ciklusban.... 8 nap késéssel jött meg, nekem biztos nem repedt meg. Amúgy alapvetően előfordul, hogy több nap majdnem pozinak néz ki, én akkor egy gyengébb érzékenységű tesztre váltottam.Tesztelj még pár napot, elvileg akkor történt meg az ovu, ha egy pozi után egyértelmű látványos halványabb negatív lesz.
2019. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked utána hogy alakultak a tesztek? Ezek szerint nem halványult látványosan, hanem még napokig erős (majdnempozitív) volt?
2019. nov. 12. 06:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Normál esetben nem kérdés a pozitív ovu teszt utáni negatív nap. Évente egyszer meg természetes jelenség, hogy kimarad egy ovu.
2019. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2019. nov. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!