Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem vàrja vasàrnap és...

Ki nem vàrja vasàrnap és környékère?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vasàrnapra nem várom. Valaki van ugyan így? 6 hónap ja probàlkozunk.
2019. nov. 14. 05:02
 71/125 anonim ***** válasza:
Sziasztok! JD vagyok. Nekem a kövi "buli" 12.-én várható, tök izgi, az már az a ciklus lesz, amikor uhval néznek, és utána indul a stimu. Már nagyon izgatottak vagyunk, és reménykedünk. 😊
2019. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 anonim ***** válasza:
ú, már csak két hét! nagyon szurkolok! :) majd mesélj! :)
2019. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim ***** válasza:
Fogok! Meg remélem, hogy pozit tesztelni is.
2019. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, ebben a ciklusban is kiesem a mezőnyből... no, nem baj, új ciklus, új év, új esély :)


4-es

2019. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:

Nekem most kell 5-6-.a körül megjönnie.

Ilyenkor mindig szokott lenni egy-két fájdalmas pattim. Most semmi, egyedül a cickóim érzékenyek.

Sokszor is voltunk együtt. Kiváncsi vagyok. :D

Én leszek F. (utoljára a 61-es és 63-as kommentet írtam)

2020. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Sokat gondolok ràtok.

Èn 12-èn nem vàrom. .. Semmit sem èrzek csak hogy nagyon nagyon szeretnèm.

Ti hogy vagytok?

2020. jan. 4. 18:21
 77/125 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...közben jöttek rajtam ki ilyen kinyomhatatlan pattik...szerintem megjon majd....nem vagyok boldog

F

2020. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is 12.-re nem várom! 😁 Nekem annyi van, hogy elkezdődött az enyhe görcsölgetés, meg tegnap fájt a mellem. Szerintem ez már a pms. JD voltam. 😚
2020. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:

Nekem megint megjött...most fogok venni ovulációs tesztet. Tutira megyek.

F voltam

2020. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Beszállhatok én is? 21re nem várom, egy éve próbálkozunk. Trimesztert szedem én is, de csak napi 1et. Nem tudom emiatt-e, másra nem tudom fogni max.a frontra, de mult honapban 1 hetet késett gondolhatjátok.. most viszont ovu teszteltem, ami tegnap pozitív volt, ma már negatív és tegnap és ma reggel is együtt voltunk. Nagyon reménykedek ebben a hónapban ill.évben. nagyon szurkolok nektek!


V.

2020. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!