Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem vàrja vasàrnap és...

Ki nem vàrja vasàrnap és környékère?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vasàrnapra nem várom. Valaki van ugyan így? 6 hónap ja probàlkozunk.
2019. nov. 14. 05:02
 81/125 anonim ***** válasza:

Szia V! Üdv a klubban!🙂


F, sajnálom, de ne csüggedj, majd az új évben mindenkinek összejön! 😁

2020. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:

Csajok! Én csak annyit tudok nektek javasolni, hogy adjatok magatoknak egy kis kimenőt! Én 2 hónapig annyira rá voltam stresszelve hogy minden apróságot figyeltem magamon, már atr hittem begolyózok annyira akartam. Tudtam hogy ez így nem vezet semmire. Egy korty alkoholt sem ittam, nem buliztam, teljesen visszafogott életmódra váltottam. Aztán mikor mejött a mensim, pont akkor hívtak a barátok szórakozni, na hát egy-két pohár valami bele is fért és annyira felszabadúltam, hogy úgy éreztem mindha egy hatalmas teher szakadt volna le a vállamról. Aztán ahogy elmúlt a mensim elkezdtem szedni a Gynositolt, azt mondta a doki ez egy terhesség elősegítő készítmény, persze elég drága de úgy voltam vele egy próbát megér, max bukok vele, meg szedtem e vitamint, folsavat, terhesvitamint. Ja meg persze nagyjából peteérés környékén 2 naponta együtt voltunk párommal, és lám mensi előtt már 4 nappal extra halvány pozi lett 😊 Azóta már a kicsi szive is dobog, bár még a kritikus időszakban vagyok azért.

Szóval egy picit magatokkal is foglalkozzatok ne csak feltétlen a baba projekttel. Tudom nagyon nehéz.

Remélem tudok segíteni a tanácsommal és együtt örűlhetünk ennek az évnek! Szorítok nektek csajok!!!😊🤞

2020. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
Ja Z voltam😁
2020. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:

Hát komolyan sírtam is. :D

Persze mindig azt mondom hogy majd összejön nem kell rágörcsölni de amikor közel vagyok a menstruáció időpontjához nehéz nem izgulni meg rágörcsölni. :D

Na majd következőre hátha. :D

F

2020. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 A kérdező kommentje:
Na sziasztok. Ki hogy àll? Hogy vagytok??
2020. jan. 9. 05:53
 86/125 anonim ***** válasza:
Görcsölgetés már van, meg cicifájás. Tegnap megtudtuk, hogy habár a férjem eredményei nem javultak, legalább nem is romlott tovább a helyzet, még van esély lombikra. Február elején mehet a dolog, úgy néz ki. JD voltam.
2020. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 A kérdező kommentje:

Csajok!!!

Holnapra nem vàrom... De kèpzeljètek ebben a pillanatban pozitív lett a teszt.

Halvàny de nem kell keresni.

Jujjj olyan izgatott vagyok. Remèljük mostmár így is marad 😁😁

2020. jan. 11. 05:34
 88/125 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulalok kedves kerdezo 😊😊 nekem meg van tobb mint 1 hetem 😊
2020. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
Ja, V. Voltam 😊
2020. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
Kérdező, gratulálok, képet követeltek! 😁 nekem pénteken megjött. JD voltam.
2020. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!