Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor ment oviba gyermeked?

Mikor ment oviba gyermeked?

Figyelt kérdés

2, 5 évesen mehetne a kisfiam, ha addigra szobatiszta lenne és tudna úgy beszélni, hogy megértesse magát.

Nem hiszem h ő szobatiszta lesz addigra, de ugye 10 hónap alatt bármi lehetséges. :D


Szeretnenk tavasszal második babanak is "neki állni", nemtudom h írjam, bárhogy írom bele kötnek itt. Boccs. :D

Szóval, ha nem megy oviba, nagyon nehéz lenne 2 gyerekkel?

Nem szeretném csak azért oviba "rakni", merthogy jön a kistesó.

Mi több.. És hülyének néznek sokan, sztem inkább menjen egy évvel később, minthogy siettessem.

Ki, mit gondol?

Vita ne legyen, ha nem egyeznek a vélemények. 😁


2019. nov. 14. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb két és fél éves nem szobatiszta és nem beszél érthetően, ezért 3 éves korban kezdik az ovit. Ha nagyon muszáj valahova vinni, akkor inkább bölcsibe szerintem.
2019. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A lányom 3 évesen (októberben) kezdte az ovit, így pont fél évet volt otthon együtt a kistesójával. Szerintem sokkal nehezebb lett volna a nagyot hozni-vinni és a kicsit hurcibálni. Fél évesen már kialakult napirenddel sokkal könnyebb volt. Így is ebéd után elhoztam a nagyot, hogy minél több időt tölthessünk együtt.
2019. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt 2 éves a nagy amikor érkezett a tesó. Egy percig sem gondolkodtam a bölcsin.. Nem egyszerű tény.. Sokszor tépem a hajam amikor egyszerre sírnak 😁 viszont a kicsinek ugy kell kialakitani a napirendjét h du együtt aludjanak kicsit.. Es akkor tudsz majd szusszanni kelleni fog.. 😊
2019. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire a nagy 3,5 évesen elkezdte az ovit (decemberi), addigra 2 tesója volt. 😊 Nem volt nehéz, szépen összecsiszolódtunk 1-2 hét alatt.
2019. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 és 3,5 évesen

(mi úgy terveztük a kicsit hogy a születése még véletlenül se legyen ovikezdés közelében, fél éves volt mikor a nagy kezdte, egyáltalán nem volt nehéz)

2019. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt szeretném elkeruli, hogy ovi kezdés közelében szülessen.
2019. nov. 14. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nehezebb ha nincs itthon mind. Harom hyerkoc, 2 es 3 ev kulonbsegekkel. Biztos hogy nem adnam oviba 2.5 evesen, ha amugy otthon vagyok.
2019. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!