Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 nap van még a nem vártig,3...

5-6 nap van még a nem vártig,3 napja apró görcsök hol erősebben hol gyengébben. Ma az ébredési hőm 36.8 volt. Utalhat terhessegre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem!
2019. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hő nem utal terhességem a nem várt előtt! Akkor "gyanús" ha már késik és fennamarad a hö. Úgy sejtem, görbéd sincs, csak mértél egyet, úgy pláne semmi értelme.
2019. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Terhesség első jele, h kimarad a menstruáció.
2019. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj és ne akard ennyire. Hidd el, nem vezet sehova. Én is hőmérőztem, ovuláció teszteztem is, sikertelen volt minden hónap. Nekem is mindig mondták, ne görcsöljek rá. Volt egy hónap, amikor még a telefonon sem léptem be a női alkalmazásba.Sejtettem mikor van peteérés és csak éltünk. Hihetetlen, de ekkor sikerült. Előtte én is minden ciklusban figyeltem magam, hogy na biztos most ágyazódik be, most történik ez vagy az, nem volt ott semmi sem. Csak a szervezet folytatta az agyam által elkezdett játékot.

13 hetes kismama vagyok :) Ne számolgass, ne nézegesd magad, ha kimarad, azt fogod érezni.

2019. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi köze hozzá.
2019. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!