Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességre utaló tünetek,...

Terhességre utaló tünetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

25-26 napos ciklusaim vannak.Ma a 28. napon vagyok és nem jött meg eddig.Babát szeretnénk már nagyon:)

Amit érzek:mintha mindjárt meg akarna jönni már 3 napja,hátfájás és fejfájás.Ezek akár mensi tünetek is lehetnek,mert kb.ugyanezt szoktam érezni.Segítsetek nekem ebben,hogy ki érzett ilyet terhessége előtt?Terhességi tesztet már néztem a 25.napon,igaz délután,az negatív lett.Előre is köszi a tapasztalataitokat.:)


2011. jan. 2. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Reggel csinálj egyet, bár mivel rövid ciklusaid vannak, még eltarthat pár napig, mire + lesz.

Szorítok!

2011. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:),te babát vársz?Neked volt ilyen,amit leírtam?
2011. jan. 2. 12:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem várok babát. Van két kislányunk, és a tervek szerint egy év múlva ilyenkor már útban lesz a következő.

Mi nagyon szerencsések vagyunk ilyen szempontból, mindkettő a tervezett hónapban fogant meg. :o)

Nekem is volt hasszúrka és derékfájás akkoriban...

2011. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi már próbálkozunk egy ideje(9 hónapja),elvégeztettem a szükséges vizsgálatokat is.Rendben vannak.Úgyhogy most már a sors kezében vagyunk.31 éves vagyok,első babára várok,úgyhogy jó lenne már nagyon.:)Azért is kérem a tapasztalatokat,mert nem tudom mit kell,lehet ilyenkor érezni:)
2011. jan. 2. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!!Nekem is így kezdődött,és nemvárt napján pozit teszteltem:)Kedden megyek dokihoz.Remélem neked is sikerült!!:)Megy a drukk!Sztem tesztelj reggel!
2011. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad adni az ilyen tünetekre, bocs hogy ezt írom. Az első terhességemnél már peteérés utántól fájt a mellem, volt menstruáció szerű érzés is. A másodiknál semmi. A mellem kicsit se volt érzékeny, biztos voltam benne, hogy abban a ciklusban peteérésem sem volt. (ez nálam gyakran van) De mivel nem akart megjönni, csináltam tesztet, ami legnagyobb meglepetésemre pozitív lett. Szerintem az ember amikor nagyon babát akar túlságosan is hajlaoms rákoncerntrálni a mindenféle testi tüneteire, de ez nem igazán jelent semmit. Azért nagyon drukkolok nektek!
2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, én 2 napja teszteltem + ( 1 nappal előtte -) a 25. napon csak azért teszteltem újra mert rettenetes mensi szerű görcseim voltak (vannak) és derékfájásom, gyomorfájás, kicsi émelygés.

Bár még igencsak korainak tartottam a tesztet és alig látható a csík de mivel van már egy kisbabám és vele is így kezdődött és sajnos kitartott majdnem az első trimeszterig:-( ezért gondoltam nekem ez "gyanús" Azóta csináltam még 1 tesztet:-D az is +

Szerintem (ha nem bírsz várni és Te is notórius tesztelő vagy:-)) akkor csinálj még 1 tesztet esetleg holnap reggel.

Nagy okosságot én sem bírok neked írni, csak a saját tapasztalatom, ebből még bármi lehet...

2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ebben igazad van,nagyon koncentrálok,de ez természetes 9 hónap után,hogy jobban figyelek a dolgokra.Amúgy a hőm sem ment le mint máskor:37.1-et mértem reggel.Na de majd meglátjuk,azért továbbra is várom a tapasztalatokat:)Köszi.
2011. jan. 2. 13:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Fejfájást érzett valaki?
2011. jan. 2. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem fájt a fejem ..de nem mondom biztosra hogy ettől volt..ki tudja..

31-én teszteltem pozit..de még most sem merem elhinni,majd ha a doki is megerősít.

2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!