Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg mindig nem urult ki a hcg...

Meg mindig nem urult ki a hcg azota? Valaki hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés

Kemiai terhessegem volt annak mar 28 napja akkor eros pozitiv volt a tesztem de megjott a menszi.

Utanna meg teszteltem utanna mar sokat halvanyodott.

Ma megint teszteltem es meg mindig van rajta halvanyan masodik csik.

Azota nem kene mar negativnak lennie?



2019. nov. 17. 23:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen holnap irok
2019. nov. 20. 20:16
 12/15 A kérdező kommentje:

Kicsit erosodott a tesztem mert eddig fotozhatatlan volt de mar most latszik rajta valami,igaz ezis meg nagyon halvany de erosebb lett mint volt

Szaradas utan fotoztam...

[link]

2019. nov. 21. 09:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem ez a teszt nem győz meg sajnos :( Pedig annyira drukkolok!


Nekem a kémiai terhességemnél is ennél láthatóbb pozi volt, így én nem gondolom, hogy ez most sikerült. Minden esetre amíg nem jön meg bármi lehet, és drukkolok, hogy két nap múlva ne kelljen keresni a csíkot, mert ez bizony így negatív. Én a helyedben magán vérvételre elszaladnék, 3000 forint, és aznap van eredmény ami 100%

2019. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ausztriaba lakok
2019. nov. 21. 09:41
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja enis ugy vagyok hogy barmi lehet...ilyenkor nincs mit tenni csak varni.nemis elem bele magam mert mar csalodtam eleget.

Lesz ami lesz

2019. nov. 21. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!