Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetbe? Terhesség alatt mikor eljött a nemvárt nap és nem jött meg voltak fájdalmaitok?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy tesztet, és holnap reggel csinálom meg de félek hogy negatív lesz. Ezért is nem vettem eddig félek az eredménytől. Ez nem normális igaz ? 9 napja szinte minden nap azt érzem mintha megjönne de semmi.

2014. ápr. 7. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a terhesség miatt érzed a mensis fájdalmakat. Most én is úgy vagyok mint te, egy hetem van még a ciklusból, de tegnap óta olyan érzésem van, mintha menstruálnék. Első terhességemnél is így volt, remélem most is azért érzem.

Megcsináltad a tesztet? Remélem pozitív lett!

2014. ápr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre én is, mert hasonló cipőben járok! Még 7 nap van hátra a ciklusomból, de 4. napja úgy fáj a hasam, mintha menstruálnék. Milyen hüvelyváladékod van? Nekem reggelente bő, halványsárga. Hasonló az állaga, mint menstruációkor, csak értelemszerűen nincsen vér.
2014. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont úgy fájt, mint mensikor, csak végül nem jött :)

32 hetes vagyok most :P

2014. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam negatív lett :'( az eredmény de még mindig nem jött meg. Folyásom sűrű fehéres, de nem mindig jön.
2014. ápr. 8. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy már meg kellett volna jönnie, vagy van még pár nap a mensi.-ig? Pozitív teszt peteérést követő 10.-12. napon lehet legkorábban pozitív. Nekem pl. 15. napon volt peteérést előjelző fájdalom, így én legkorábban a 27. ciklusnapon tesztelnék, de lehet kivárom a 30. napot.
2014. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már meg kellet volna jönnie 6-án, de eszerint késik csak.
2014. ápr. 8. 11:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma volt nekem pont a 30. ciklusnapom. Hát sajnos ez van, csak olyan rossz a kedvem azt lesem mikor jön meg de semmi most még görcsök sincsenek. Szóval nem értem mi van most. A melleim még jobban be duzzadtak, szokott a nemvárt nap előtt 1-2 nappal de most már 1 hete van ez. Annyira nem értem, de el kell fogadni negatív.
2014. ápr. 8. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Gondolom tudod mikor volt peteérésed, attól számítva eltelt a 12 nap? Lehet neked később volt, vmi miatt, és a nemvárt után néhány nappal lesz pozitív. Szerintem még van esély, ne keseredj el! Mi már 9 hónapja próbálkozunk, sajnos nem könnyű!
2014. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen 23-án volt már eltelt, hát remélem a következő hónap sikeresebb lesz, majd most el megyek orvoshoz megvizsgáltatom magam, meg megkérdezem mit szedjek hogy hatékonyabb legyen. Sok sikert nektek.
2014. ápr. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!