Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e? Mensim utan...

Terhes lehetek-e? Mensim utan 2 nappal lefekudte parommal de nem vedekeztunk, nem is elvezet belem. Azota eltelt mar vagy 3 het. A mensim igaz hogy meg nem kel megjojjon de aggodok nehogy terhes legyek. Semmi tunetem nicsn.

Figyelt kérdés
A mensim majd csak 1 het mulva kel megjojon de nagyon felek nehogy bajok legyenek. De ugye nem lehetek terhes?Ha nem elvezet belem es azota semmi jelei nincsnenek terhesegnek + erzekenyebb sem vagyok es nem is volt peteeresem ha jol tudom.
2008. nov. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehetsz terhes de nagyon kicsi az esélye.
2008. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem hinném, hogy terhes vagy. Nagyon kicsi a százalék. De azért máskor védekezzetek rendesen, nem hiányzik az idegeskedés!
2008. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolók hülyeséget írtak, igenis lehetsz terhes. Hiába nem élvezet beléd, az előváladék, amit a szex során termel a pasi, ugyanúgy tartalmaz spermiumokat.

Van rá esély, ne gondold azt, hogy "ígyis kicsi az esély rá, velem ez nem történhet meg". De igenis megtörténhet. Vegyél egy tesztet és reggeli első vizeletel próbáld, majd másnap mégegyet a biztonság kedvéért mert tévedhet.


Előbb informálódni, aztán csinálni!


Annyira nagyon nagyon félni azért nem kell, mert annyira nagyon tényleg nem nagy az esély, de ez nem játék! Ha a teszt OK, akkor ne parázz rajta mert a végén amiatt fog késni.

2008. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen a gyors valaszokat:*
2008. nov. 17. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hülyeség, én még senkivel nem találkoztam aki ez miatt terhes lenne. Sőt én is 6 éve így szeretkezek(szándékosan) nem véletlenül és még soha nem lettem terhes (nem vagyok meddő és a páromnak sincs semmi baja). És mindenki ezt állítja aki így szeretkezik. Persze benne van az a pár % rizikó, hogy mi van ha 500 ember közül Te leszel az az egy. De ez most olyan, mint, hogy a fogamzásgátlók 99%-ban biztosak, de mi van azzal az 1%-kal... Ennyi erővel arról is lehetne rémhíreket terjeszteni!
2008. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!