Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció utáni napokban...

A menstruáció utáni napokban és középidő után voltunk együtt megszakításosan. Sikerülhet így teherbe esnem?

Figyelt kérdés
4-5 nap múlva kellene megjönnie. Középidő után pár napig barnáztam. Ma délután hirtelen felfordult a gyomrom és öklendezni kezdtem,csak mert ránéztem a kakaós dobozra. Nemrég pedig szédültem is. Szerintetek esélyes a terhesség?
2019. nov. 24. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Korán nincs terhes tünet. Valami más bajod van.
2019. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhesnek lehet lenned, mert a megszakítás nem védekezés, csak szerencsejáték. Viszont ettől még nem lennének tüneteid, korai, talán elrontottad a gyomrod.
2019. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhes vagy.


De jó lenne eldönteni, akartok-e védekezni vagy se.

2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető a terhesség, de az öklendezés és a szédülés biztos nem attól volt. Ezek túl koraiak tünteteknek.
2019. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az eselye hogy terhes vagy, annak meg hogy attol legyenek ezek a tuneteid, kb semmi.
2019. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem ha valakinek nem volt tünet az miért mondja hogy nincs ilyen korán tünet... Nekem jó pár negatív tesztem volt és mégis jelzett a szervezetem hogy baba van...
2019. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Már hogy jelezhetett volna? A tüneteket a hcg okozza, amit a teszt is kimutat. Ha nincs hcg, nincs tünet. Nem atomfitika ez, nem is hit kérdése. Ezek puszta tények. A többi csak mellébeszélés meg bebeszélés.
2019. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 7-es gondolom te sem ,,atomfizikusnak,,születtél mert akkor tudnád hogy már a beagyazodas elején termelődik a hcg és azt még nem mutatja a teszt... Szóval már ott elkezd borulni a hormon háztartás... Valaki észre veszi valaki nem... De ajánlom figyelmedbe a Google-t ha a saját tested nem ismered
2019. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hű, ez nagyon égő, nekem mondod, hogy Google a barátom, mikor te értelmezed félre a dolgokat.


"Ezt követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már LEHET HCG a véredben."


[link]


"A beágyazódást követően a harmadik napon a HCG szint nagyjából 17 és 119 egység között van, ezt a 10 mIU/ml érzékenységű terhességi teszt biztonsággal kimutatja."


[link]


Szerinted ha olyan kevés a hcg, hogy a teszt nem mutatja, már hogy okozhatna tüneteket? Beágyazódás után még kell egy pár nap, hogy bármiféle tünet legyen.

2019. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te értesz valamit nagyon fére... Tuszo megreped... Talalkozik a spermiummal... Vándorolnak... 7nap legyen.. megkezdődött a beagyazodas... Ergo van hcg egy egy nagyon érzékeny teszt már 6 nappal előbb is képes halvanyan kimutatni... Nyilván ebből lehet még kémiai terhesség is... De kimutatható már tesztel is... Vérből meg plane.... Ezek alapján miből gondolod hogy nincs olyan hormon változás ami tüneteket produkálna nem várt előtt 4-5 nappal??? Amit pl már a predictor teszt ki is mutathat.... Inkább ne válaszolj mert ez már most ciki XD
2019. nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!