Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet ez a furcsa...

Mitol lehet ez a furcsa dobogo, lukteto erzes?

Figyelt kérdés

S.O.S.

Mar nagyon nem tudom mit gondoljak errol az egeszrol amit kb 4 napja erzek. Ugy erzem es egyre gyakrabban nappal ejszaka eleg surun mintha a hasi veroerem erosebben dolgozna.Kezemet ha a hasamra teszem surubben erzem az impulzust is.De ez amit irok mimondottan ilyen szivritmusszeru erzes. Tervezunk babat tobb mint egy eve,es ebben a honapban az amugy rendszeres ciklusom amiben mindig kozepidoben erzem is az ovulaciot,3 nappal hamarabb volt. Ket pecsetelesem is volt ebben a ciklusban,a 6. es a 11 vagy 12. ciklusnapomon is,de a masodik pecsetelesemnel ereztem a gorcsoket es most kivetelesen mindket petefeszkemnel a nagy szurasokat. Es az ovu utan kb 7 napra kezdtem el erezni ezt a fura luktetest amit eddig soha eletemben. Bebeszelni semmit nem akarok magamnak csak furcsalom,sokat csalodtam honaprol honapra mindenfele jelet keresve. De azert olyanok velemenyet kernem akiknek van tapasztalatuk hasonloban hogy ha esetleg babat vartak akkor ereztek e hasonlot a hasuknal,hogy ez esetleg jelezheti e azt. Koszonom mindenkinek aki valaszol erre.



2017. nov. 30. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak egy beképzeled magadnak dolog, nem tudom miért hergeled magad ezzel. Ha elmarad a mestruációd , akkor tesztelj. Lüktetést majd 30hetes terhesen fogsz érezni.
2017. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játszik valami ideg, azt érzed. A teherbeesésnek ehhez semmi köze.

(én is érzek ilyet időnként fekve)

2017. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Úgyszintén ;) néha elég csiklandozó érzés :D

2017. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem már van egy gyerekem. Soha nem éreztem azt a fajta lüktetést amiről beszélsz.


Egyébként ha a kezedet a hasadra teszed, verőeret vagy vénát biztos nem érzel, mivel ezek mélyebben vannak


[link]


Amit érezhetsz; a szívverés apró kisülést hoz létre a testben, amire reagálhatnak más izmok, ami a szívverés ritmusában apró össze húzódást eredményez.

További információ, a biológia tanártól, vagy google

2017. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt alhasi verboseg keletkezik, normalis, foleg elso trimeszterben erezheto a vér pulzalasa, de nem mindenki erzi. Olvass utana
2017. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!